Panasonic Lumix G Vario 45-150mm

Panasonic, Micro Four Thirds Sistem standardıyla uyumlu Lumix G Micro System için yeni bir değiştirilebilir telefoto zoom objektifi piyasaya sunuyor. Bu yeni objektif, ultra-kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde rahatça taşınabilen Lumix G Vario 45-150mm.

Lumix G serisini iPad ile keşfedin
Üç Aynasız Model – Video
Panasonic Türkiye’den Radikal Kararlar

Panasonic, Micro Four Thirds Sistem standardıyla uyumlu Lumix G Micro System için yeni bir değiştirilebilir telefoto zoom objektifi piyasaya sunuyor. Ultra-kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde rahatça taşınabilen yeni Lumix G Vario 45-150mm lens, zengin alan derinliği sağlamanın fiziken güç olduğu spor karşılaşmaları ya da evcil hayvan çekimlerinde etkileyici telefoto performansı sunan 45-150mm’lik (35mm eşdeğeri: 90-300mm) çok yönlü zoom aralığı sunuyor.  

Panasonic 45150 - Panasonic Lumix G Vario 45-150mm

9 grupta 12 eleman, 1 UHR (Ultra High Refractive Index – Ultra Yüksek Kırılımlı Endeks lens ve 2 asferik lens içeren 45-150mm, kompakt boyutuna rağmen merkezden köşelere kadar yüksek bir optik performans sunuyor. Lens ayrıca Panasonic’in MEGA O.I.S. (Optik Görüntü Sabitleyici) teknolojisine sahip. Bu özellik düşük ışık koşullarında bile el titremesinden kaynaklı görüntü bozulmalarını engelliyor. Panasonic’in Nano Yüzey Kaplama teknolojisiyle donatılan lens görsel ışık aralığındaki yansımaları en düşük seviyeye indiriyor. Böylece görüntü bulanıklığının olmadığı, net fotoğraflar elde ediliyor.

Lensin 7 diyafram bıçağı, dairesel bir açık diyafram oluşturuyor ve geniş açı çekimlerde bile odakta olmayan bölgelerin cazip bir pürüzsüzlükte çıkmasını sağlıyor. Bu yeni lens sistemi, gölgeleri ve ışık patlamalarını minimuma indirip yüksek optik bir performans sağlamaya yardımcı olan, çok katmanlı lens elementleri kullanıyor.

Lumix G Vario 45-150mm Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 999 TL.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0