Samsung NX2000

Samsung Electronics, NX2000 fotoğraf makinesi lansmanı ile birlikte NX ailesini genişlettiğini duyurdu. Samsung SMART Camera teknolojisiyle donatılan NX2000 şık, ince ve kompakt tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Panasonic Lumix S1R ve Lumix S1
Aynasızlara Yeni Soluk: Canon EOS M
Galaxy NX ile 3G/4G, LTE ve Wi-Fi Bağlantısı

Samsung Electronics, NX2000 fotoğraf makinesi lansmanı ile birlikte NX ailesini genişlettiğini duyurdu. Samsung SMART Camera teknolojisiyle donatılan NX2000 şık, ince ve kompakt tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor.

NX2000 White 7 with18 55 - Samsung NX2000

NX2000'de bulunan ve Samsung tarafından geliştirilen 20.3MP ASP-C CMOS sensörü, son derece keskin ve detaylı görüntü sağlarken az ışıklı ortamlarda bile, doygun renkte görüntüler elde edilebilmesine olanak tanıyor. Noise (gren) düzeyini azaltan, hızı arttıran ,doygun renk üretimi için çalışan ve DRIMe IV işlemci ile zenginleştirilen NX 2000, 8fps hızlı sürekli çekimle yaşam temponuza aynı hızda ayak uydurarak hiçbir anı kaçırmamanızı sağlıyor. Çekmek istediğiniz nesne hızlı hareket ediyor veya fotoğrafçı koşuyor olsa da, 1/4000hızda çalışan enstantane hızı, net fotoğraf çekmeyi kolaylaştırırken, geniş ISO aralığı (100 ile 25600) sayesinde her koşul altında ışık dengesi düzenli görüntüler elde edilmesini mümkün kılıyor.

3.7 inç WVGA dokunmatik LCD

NX 2000 3.7 inç WVGA tam dokunmatik ekranı ile bütün özelliklerinin kontrolünü kullanışlı ve içgüdüsel kullanıcı arayüzü ile her zamankinden daha kolay hale getirirken, SMART modu 14 farklı fotoğraf modu sayesinde çekim yaptığınız ortama ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz ortam seçenekleri sunuyor.

12 adet değiştirilebilir Samsung NX lens seçeneği, fotoğrafçıların NX 2000 ile çektikleri fotoğraflar üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarına olanak sağlıyor. Ultra-kompakt pancake lenslerden zoom lenslere, premium bir portre lensinden bir macro lense kadar, geniş lens seçeneği fotoğraf deneyimini zenginleştiriyor. Samsung’un yenilikçi i-Function sistemi; diyafram açıklığı veya poz süresi gibi muhtelif ayarları lens ile kontrol etmeyi sağlayarak kullanıcıların yaratıcılıklarını daha iyi kullanabilmelerini sağlıyor.

Dünyanızı Bağlayın

NX2000'in ana özelliklerinin arasında, Samsung'un SMART CAMERA 2.0 teknolojisi sayesinde fotoğraf makinesinden anında görüntü paylaşımı ve depolanmasını sağlayan ve bunun yanı sıra daha birçok fonksiyon sunan güçlendirilmiş Wi-Fi Bağlantısı yer alıyor. Hem Android hem de iOS platformlarından temin edilebilen Samsung SMART CAMERA App, akıllı telefonunuz ile fotoğraf makinenizin birbirine bağlanması için geliştirilmiş bir yöntem sunuyor ve bütün teknoloji meraklılarının değerli hatıralarını kolaylıkla saklayabilmelerini sağlıyor. AutoShare, Wi-Fi bağlantısıyla, fotoğrafları çekilir çekilmez doğrudan NX2000 fotoğraf makinesi üzerinden akıllı telefon veya tablete gönderiyor. Böylece, kullanıcılar bir erişim noktasına bağlı değilken bile fotoğraflarını/videolarını akıllı cihazlarına anında aktarabiliyorlar ve depolama sıkıntısı çekmeden anında yedekleyebiliyorlar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0