Samsung NX30 ve Galaxy Camera 2

Samsung NX30 ve Galaxy Camera 2

Samsung, CES 2014 Fuarı’nda yeni aynasız fotoğraf makinesi NX30’u ve Galaxy Camera 2’yi duyurdu. Samsung’un yeni akıllı aynasız fotoğraf makinesi NX30, tüketicilere hızlı bağlantı ve yüksek görüntü paylaşımı özelliklerini bir arada sunuyor. Android destekli Galaxy Camera 2 ise, profesyonel bir fotoğraf makinesinin görüntü kalitesini sezgisel paylaşım özellikleriyle birleştiriyor.

Android’li Samsung Galaxy NX Türkiye’de
Sony Alpha NEX-C3’ü Nepal’de Test Ettik
Fujifilm X-A10

Samsung, CES 2014 Fuarı’nda yeni aynasız fotoğraf makinesi NX30’u ve Galaxy Camera 2’yi duyurdu. Samsung’un yeni akıllı aynasız fotoğraf makinesi NX30, tüketicilere hızlı bağlantı ve yüksek görüntü paylaşımı özelliklerini bir arada sunuyor. Güçlü DRIMe IV Görüntü işlemcisi, 20,3 MP çözünürlüklü APS-C CMOS Sensörü ve NX AF System II gibi yeni ve gelişmiş teknoloji özelliklerine sahip olan NX30 değiştirilebilir lensli aynasız fotoğraf makinesi, doygun renkler ve keskin bir netlikte her anı yakalamanıza olanak tanıyor. NX30’un yeni “Tag&Go" özelliği ile fotoğraf paylaşmak daha önce hiç olmadığı kadar kolay. Cihaz ayrıca, hareketli elektronik vizörüyle, farklı açılardan görüntü yakalamayı da kolaylaştırıyor.

NX30_01

Galaxy Camera 2

Android destekli Galaxy Camera 2, profesyonel bir fotoğraf makinesinin görüntü kalitesini sezgisel paylaşım özellikleriyle birleştiriyor. Yeni nesil Galaxy Camera 2; 16 MP çözünürlük, 21x optik zoom ve 28 Akıllı Mod seçeneğiyle, Android platformundaki tüm avantajlara sahip, yüksek performanslı bir kamera olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Galaxy_Camera_2_B_1

YORUMLAR

WORDPRESS: 0