LG’den yeni Pocket Photo

LG Electronics yeni Pocket Photo 2.0’yi Las Vegas’ta düzenlenen CES 2014 Fuarı’nda tanıttı. Android ve iOS uyumlu akıllı telefon ve tabletlere NFC ve Bluetooth ile bağlanılabilen Pocket Photo 2.0, 5.1x7.6cm ebatlarında fotoğraf baskısı alabiliyor.

Canon’dan imagePROGRAF TC-20 Yazıcısı
47 saniyede 100 yıl ömürlü baskı!
Canon imagePROGRAF TC-20M

LG Electronics yeni Pocket Photo 2.0’yi (Model PD239) Las Vegas’ta düzenlenen CES 2014 Fuarı’nda tanıttı. Android ve iOS uyumlu tüm akıllı telefon ve tabletlere NFC ve Bluetooth ile kablosuz bir şekilde kolaylıkla bağlanılabilen Pocket Photo 2.0, kullanıcıların 5.1×7.6 cm ebatlarında fotoğraf çıkışı almasına olanak sağlıyor.

LG Pocket Photo 2.0 1 - LG’den yeni Pocket Photo

Piyasadaki en ufak mobil yazıcı özelliği taşıyan LG Pocket Photo 2.0, tasarımıyla da göz dolduruyor. Bir önceki modele göre 4mm daha ince olan ürün, çok daha fazla çıkış alabilme özelliğine sahip. Ayrıca 313dpi kalitesinde fotoğraf çıkışı alabilen bu ürünün uygulaması, akıllı telefon ve tabletlerden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yeni Pocket Photo’ya ayrıca geliştirilmiş filtreleme efekti ve artırılmış akıllı çerçeve özelliği eklendi. Bu uygulama, fotoğrafların online veya internet bazlı içeriklere bağlanmasını sağlayan QR Code’un görsel içine yerleştirilmesini sağlıyor. Ürünün en dikkat çeken özelliği ise bilgisayar olmadan fotoğrafları düzenleyip çıkışının kolaylıkla alınabilmesi. Pocket Photo 2.0 ZINK teknolojisi sayesinde pahalı kartuş kullanımına son veriyor. Zink baskı teknolojisi her kağıda gerekli olan canlı rengi verebilmek için farklı bir ısı kullanıyor. Alışılmış baskı süreçleri ile karşılaştırıldığında ZINK, boyası çıkmayan ve uzun süreli kalıcılık sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0