Samsung yeni hafıza kartı serisi

Samsung Electronics, dijital görüntüleme ve mobil cihazlar için ideal olan, yeni microSD hafıza kartı serisini piyasaya sundu. PRO, EVO ve STANDART kategorilerinde satışa sunulan ürünler, tüketicilere ve profesyonellere yönelik farklı performans düzeylerine sahip.

Kingston 128GB SDXC
Fotoğraflarınız gelecek nesillere kalsın
SanDisk Connect Wireless Stick

Samsung Electronics, dijital görüntüleme ve mobil cihazlar için ideal olan, yeni microSD hafıza kartı serisini piyasaya sundu. PRO, EVO ve STANDART kategorilerinde satışa sunulan ürünler, tüketicilere ve profesyonellere yönelik farklı performans düzeylerine sahip.

lineup microSD and SD cards - Samsung yeni hafıza kartı serisi

Samsung’un bu kapsamlı hafıza kartı serisi birçok farklı tüketiciye çeşitli elektronik cihazlarda kullanılabilecek microSD kartları sunuyor. PRO, EVO ve Standart serileri 4 GB’tan 64 GB’a kadar farklı kapasitelerde satışta. microSD kartlar genellikle akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda kullanılırken, microSD kart yuvası olan bazı fotoğraf makineleri ve görüntü kayıt cihazlarında da micro sd card kullanılıyor. Ayrıca Samsung micro SD kartları SD kart adaptörü sayesinde tüm dijital fotoğraf makineleri, DSLR fotoğraf makineleri ve görüntü kayıt cihazlarında da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Yeni tasarlanmış dış yüzü ve logosuyla Samsung’un yeni hafıza kartı serisi, PRO modeli için profesyonel gümüş, EVO için romantik turuncu, Standart içinse zümrüt mavisi olmak üzere her kategoriye özgü capcanlı renk seçenekleri sunuyor. Yeni hafıza kartlarının üstünde her kartın kapasitesi belirgin şekilde basılmış beyaz rakamlarla gösteriliyor.

Ayrıca Samsung’un yeni hafıza kartları kullanıcıların yüksek performans, kapasite ve güvenilirlik konularındaki artan taleplerini de karşılıyor. PRO ve EVO ürünlerinin her ikisi de Ultra Yüksek Hız (UHS-I) 1. kademe düzeyinde performansı destekliyor ve PRO’da 90MB/s, EVO’da ise 48MB/s’ye kadar okuma hızı sağlıyor.

Geniş depolama kapasite seçenekleri sayesinde yüksek veri depolama hacmi konusunda artan talepler de karşılanıyor. Samsung’un 64GB PRO hafıza kartı sayesinde, kullanıcılar dijital kompakt fotoğraf makinelerinde hafıza kartını değiştirmeye gerek kalmadan yaklaşık 670 dakikalık full HD video (30fps) kaydı yapabiliyor.

Suya, ısıya, x ışınlarına ve manyetik güce karşı dayanıklılık

Yeni hafıza kartlarının dayanıklılığını sağlamak amacıyla Samsung kartları suya, ısıya, x ışınlarına ve manyetik güce dayanıklı olarak tasarlayarak, kartların en zorlu koşullara bile karşı koyabilmesini sağladı. Tüm modellerin 24 saate kadar deniz suyunda dayanma güvencesi bulunurken, bu modellerin çalışma sıcaklığı dayanıklılığı -25°C – 85°C, normal sıcaklık dayanıklılığı ise -40°C – 85°C’dir. Kart içindeki veriler x ışınlarından ve 15.000 gauss’a kadar manyetik güçten etkilenmez. Ayrıca SD kartlar 1,9 tonluk bir aracın gücüne dayanıklıdır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0