SanDisk Connect Wireless Stick

SanDisk’in yeni kablosuz SanDisk Connect Wireless Stick flash sürücüsü, daha fazla kapasite ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ile cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımını daha esnek ve kolay hale getiriyor.

ZyXEL NSA325
Tatil anılarınızı ölümsüzleştirin
Kingston microDuo 3C

SanDisk’in yeni kablosuz SanDisk Connect Wireless Stick flash sürücüsü, daha fazla kapasite ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ile cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımını daha esnek ve kolay hale getiriyor.

SanDisk_Connect_Wireless_StickSanDisk Corporation, tanıttığı yeni kablosuz mobil flash sürücüsü SanDisk Connect Wireless Stick ile mobil depolama portföyünü genişletti. Yeni sürücü mobil cihazlar ile bilgisayarlar arasında fotoğraf ve video aktarımını, paylaşımını ve bu içeriklere erişimi oldukça kolaylaştırıyor. Ödül sahibi SanDisk Connect Wireless ailesi içerisinde yer alan SanDisk Connect Wireless Stick 128GB’ye varan yüksek kapasitesi, göz alıcı kompakt tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

SanDisk Connect Wireless Stick ile kullanıcılar Wi-Fi özelliği olan cihazlarında bulunan fotoğraf, video ve diğer dosyalarına kolaylıkla ulaşabildiği gibi bu içerikleri özgürce depolayabiliyor. Kullanıcılar, yüksek kalitede fotoğraf ve Full HD video çekimi gibi özelliklere ilgi göstermeye devam ederken SanDisk’in yeni kablosuz depolama aracı kullanıcıların buna paralel artan depolama ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılamak üzere tasarlandı. 128GB’ye varan kapasite, kullanıcılara mobil depolama alanlarını iki katına çıkarma imkânı sunarken daha fazla esneklik sunuyor.

Birden Çok Cihaza Bağlantısız Paylaşım

SanDisk Connect Wireless Stick akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda çalışıyor. İster çantada ister cepte olsun bu yeni sürücü ile tek seferde üç mobil cihazdaki medya içeriklere bağlantısız ulaşılabiliyor, büyük dosyalar transfer edilebiliyor, fotoğraf ve videolar depolanabiliyor, HD videolar izlenebiliyor, müzikler dinlenebiliyor. SanDisk Connect Wireless Stick tek seferlik bir şarj ile 4,5 saate kadar yayın akışına imkan veriyor. USB bağlantısı ile de kullanıcılar anında içeriklerini bilgisayara depolayabiliyor ya da transfer edebiliyor.  SanDisk Connect Wireless Stick, kullanıcıların içeriklerini diledikleri yerde diledikleri zaman kontrol etmelerini sağlıyor.

Kusursuz Uygulama Deneyimi

SanDisk Connect uygulaması ile gelen SanDisk Connect Wireless Stick böylece kullanıcıların iOS ve Android cihazlar, Fire tabletler, Mac ve PC’ler de dahil en çok tercih ettikleri cihazlar arasındaki içerik yönetimini, neredeyse çaba harcamayarak gerçekleştirmelerini sağlıyor. Ayrıca tüm bu içerik yönetimi parola korumalı Wi-Fi bağlantı üzerinden gerçekleştiriliyor. App Store, Google Play Store ve Amazon Appstore for Android mağazalarından indirilebilen uygulama, fotoğraf ve videoları kamera dosyasından sürücüye otomatik yedekleme gibi diğer özellikleriyle de dikkat çekiyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0