SanDisk’ten su geçirmez ve taşınabilir SSD

SanDisk, SSD ürün gamını su geçirmez, yüksek performanslı ve dayanıklı taşınabilir SSD ile daha da genişletti. Fotoğrafçılar ve video üretenler için tasarlanan SanDisk Extreme 510 Portable SSD, ister belli bir konumda ister stüdyoda olsun, güvenilir ve hızlı depolama çözümü sağlıyor.

Kingston Dijital “Canvas” serisi Yeni Kartları Duyurdu
Buffalo’dan yeni nesil NAS cihazları
Kingston’dan 256 GB’lık yeni microSD Kart

SanDisk, SSD ürün gamını duyurduğu su geçirmez, yüksek performanslı ve dayanıklı yeni taşınabilir SSD ürünü ile daha da genişletti. Fotoğrafçılar ve video üretenler için tasarlanan SanDisk Extreme 510 Portable SSD, ister belli bir konumda ister stüdyoda olsun, güvenilir ve çok hızlı depolama çözümü sağlıyor.

Extreme510 - SanDisk’ten su geçirmez ve taşınabilir SSDSağlam, dayanıklı, su geçirmez

Taşınabilir SanDisk Extreme 500 modeli üzerine geliştirilen SSD Taşınabilir SanDisk Extreme 510, depolama cihazlarını yanlarında taşımak isteyen kullanıcılara en üst düzeyde mobilite ve daha fazla koruma sağlıyor. Taşınabilir SanDisk Extreme 510, IP55 uluslararası standartlara uygun, su ve toza dayanıklı kauçuk tamponu sayesinde yağmur, tozlu yollar gibi tehlikelere ve düşmelere karşı korunur.

Taşınabilir SanDisk Extreme 510, cep boyutundaki tasarımı ve sahip olduğu, saniyede 430MB/s aktarma hızıyla geleneksel bir sabit diskten dört kat daha hızlı bir şekilde video dosyalarına veya fotoğraf galerilerine erişim sağlıyor. Zorlu dış koşullara dayanıklı, 480GB kapasiteye sahip ürün, güvenilir bir çözüm arayan herkese yüksek hızda depolama çözümü sunuyor. Yeni taşınabilir SanDisk Extreme 510, ayrıca sahip olduğu SanDisk SecureAccess yazılımıyla üzerindeki dosyalar için 128-bit şifreleme olanağı sağlıyor.

Profesyonellerin güvendiği çözüm

SanDisk Extreme Team üyesi, macera fotoğrafçısı ve film yapımcısı Lucas Gilman gibi profesyoneller, ürettikleri yüksek kalitedeki içerikleri kaydetmek ve onlara tekrar erişebilmek için SanDisk ürünlerine güveniyor. Gilman ürün ile ilgili yorumunda, "Sürekli, en uç koşulların olduğu bir yerdeyim ve bu nedenle beklentilerime cevap verebilecek, en güvenilir, en dayanıklı ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Islanma ya da dış etkenler dolayısıyla kaygı yaşamadan yanıma alabileceğim SanDisk Extreme 510'un zorlu dış şartlara dayanabileceğini biliyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0