Sharp Dokunmatik LCD Monitör

Sharp Corporation, Japonya’da 32 inç sınıfında yeni bir monitör olan PN-K322B’yi pazara sunuyor. Profesyonel kullanıma yönelik bu monitör, orijinal olarak geliştirilmiş, yüksek hassaslıkta bir dokunmatik ekrana sahip ve tam HD’nin dört katı seviyede çözünürlük anlamına gelen 4K çözünürlük sunuyor.

55 inçlik 4K monitör Acer EB0
Dokunmatik 7 Serisi SC770
Lenovo’dan ilginç monitör tasarımı

Sharp Corporation, Japonya’da 32 inç sınıfında yeni bir monitör olan PN-K322B’yi pazara sunuyor. Profesyonel kullanıma yönelik bu monitör, orijinal olarak geliştirilmiş, yüksek hassaslıkta bir dokunmatik ekrana sahip ve tam HD’nin dört katı seviyede çözünürlük anlamına gelen 4K çözünürlük sunuyor (3.840×2.160 piksel).

Sharp

Ucunun genişliği 2 mm olan özel dokunmatik ekran kalemi ise ince metinlerin yanı sıra çizgilerin de el yazısıyla ekrana hatasız şekilde girilebilmesini sağlıyor. Ekran ayrıca, çoklu dokunuşu da destekliyor. IGZO teknolojisi ve kenardan aydınlatmalı LED arka ışığı sayesinde kendi sınıfı içindeki en ince monitör olan PN-K322B yalnızca 36 mm kalınlığa sahip. Yanında sağlanan stant, monitörün açısının uygulamaya göre iki değişik şekilde kolaylıkla ayarlanabilmesine imkan veriyor. Monitör izlemek için dikey konuma, üzerine yazmak ve dokunmatik giriş yapmak için düşük açı konumuna ayarlanabiliyor. Grafik ve video içeriği üreten ve düzenlemesini yapan sayısız işletme ve profesyonel uygulama giderek artan bir şekilde ultra yüksek çözünürlüklü 4K ekranlar talep ediyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0