TomTom’un aksiyon kamerası Bandit

TomTom Bandit, GPS de içeren entegre hareket sensörlü, akselerometreli, jiroskoplu, basınç sensörlü videoları ve dataları MP4 video dosyasına kaydeden bir aksiyon kamerası.

Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…
DJI Osmo Action Tanıtıldı!
Ricoh WG-M1

TomTom, aksiyon kamerası Bandit’in Yazılım Geliştirme Kiti’ni (SDK) yazılım geliştiricilere sunuyor. Böylece geliştiriciler Bandit’in yazılım özelliklerini kullanabilecekler.

1475570576_banditTomTom aksiyon kamerası Bandit’in Aksiyon Kamera Yazılımı Geliştirme Kit’ini sunuyor. Bu versiyon geliştiricilerin TomTom Bandit’in yazılım özelliklerini kolayca kullanabilecekleri, Kamera Medya Sunucusu API, MP4 dosya formatları ve iOS ve Android yazılım kütüphanelerini içeriyor.

TomTom Bandit, GPS de içeren entegre hareket sensörlü, akselerometreli, jiroskoplu, basınç sensörlü videoları ve dataları MP4 video dosyasına kaydeden bir aksiyon kamerası. Bu eylem verileri, ilginç anları etiketlemek için kullanılıyor ve kullanıcıların saatlerce uzunluktaki videoları içinden hızlı bir şekilde en iyi anları bulmalarını sağlıyor.

Geliştiriciler artık TomTom Bandit ile vizör, video manipülasyon, dosya yönetimi, kod çevrimi yetenekleri içeren Kamera Medya Sunucusu API üzerinden kurulum yapabilecekler. Hem iOS hem deAndroid kütüphaneleri ile uyumlu olan TomTom Bandit teknolojisini geliştiriciler uygulamalarına entegre ederek muhteşem akıllı video kaydı deneyimine sahip olacaklar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0