ViewSonic VG2448 geliyor!

Dünyanın önde gelen görsel ürün çözümleri sağlayıcısı ViewSonic Corp., kurumsal profesyonel ekran serisine olağanüstü bir model eklediğini duyurdu.

Wacom Cintiq 13HD touch
ASUS, ProArt PA ve PQ monitörlerin garanti süresini uzatıyor
ASUS ProArt PA32UCG-K Profesyonel Monitör

Dünyanın önde gelen görsel ürün çözümleri sağlayıcısı ViewSonic Corp., kurumsal profesyonel ekran serisine olağanüstü bir model eklediğini duyurdu. Ergonomik özellikler, modern tasarım ve ultra ince çerçevelerle donatılmış bir kurumsal monitör olan VG2448, mevcut VG Serisine dahil oldu.

vg2448 - ViewSonic VG2448 geliyor!

Uzun vadeli kullanım imkanı sunan bağlantı seçenekleri ve gelişmiş ergonomisiyle verimliliği artıran ViewSonic VG2448, şirketler, kamu ve eğitim kurumları için ideal bir monitör. 24 inç boyutundaki bu yeni monitör SuperClear IPS panel teknolojisiyle birlikte Full HD 1080p çözünürlüğe sahip. Bu sayede canlı ve doğru renk üretiminin yanı sıra geniş izleme açıları elde ediliyor. Monitörün ultra ince çerçeveleri de onu birden fazla monitör kullanılan ortamlar için mükemmel bir tercih haline getiriyor.

VG2448’in gelişmiş ergonomik özellikleri daha verimli ve rahat çalışabilmek için çeşitli ayar seçenekleri sunuyor. Her iki yöne eğilebilen ve 40 derece açıyla öne arkaya yatabilen bu monitörler grup toplantılarında kullanılmaya uygun. VGA, HDMI, DisplayPort ve 4 adet USB 3.0 girişinden oluşan geniş bağlantı seçenekleri sayesinde kullanıcılar monitörü birçok farklı cihaz ve çevre birimine bağlayabiliyor. Evde çalışan kullanıcılar kristal netliğinde stereo ses sunan çift hoparlörler sayesinde eksiksiz bir multimedya deneyimi yaşayabiliyor.

VG2448, giderek yakınsayan ortamlarla karşı karşıya kalan ve performansı optimize etme ihtiyacı duyan kurumsal şirketlere uygun bir görüntü çözümü sunuyor. Monitörler; doğayla dost, biyolojik olarak çözünebilen, geri dönüşüm maliyetlerini ve çevreye olan etkiyi azaltan kağıt tabanlı paketlerle taşınıyor. Kurulumu kolay ayak ve kullanışlı tutma yeri monitörün basitçe kurulmasını mümkün kılarken, kablo yönetimi özellikleri de çalışma alanlarının derli toplu ve kablo kalabalığından uzak kalmasını sağlıyor.

Bunlara ek olarak, monitörlerde bulunan ECO modu işletmelerin %50’ye kadar daha az enerji sarfiyatı yapmalarını sağlayıp ekranın ömrünü uzatıyor. Flicker Free ve Blue Light Filter teknolojisi de uzun süre kullanım nedeniyle oluşabilecek göz yorgunluğunu azaltarak daha rahat bir izleme deneyimi sunuyor.

ViewSonic VG Serisi’nde 22″ ile 27″ arasında FHD’den QHD’ye kadar değişen çözünürlüklerde çözümler de yer alıyor. Bunların arasında ödüllü VG2439SMH ve VG2765 modellerinin yanı sıra zorlu uygulamalarda çok yönlü ve olağanüstü ekran performansı sunan daha birçok model bulunuyor.

VG2448, Mart ayı başında Türkiye’de yaklaşık olarak 209 USD + KDV tüketici fiyatıyla satışta olacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0