WD My Book Thunderbolt Duo

WD, My Book Thunderbolt Duo ile günümüzün en yeni teknolojilerini bir araya getiriyor. My Book Thunderbolt Duo fotoğraf, video ve müzik gibi büyük ebatlardaki dijital içeriğe sahip yaratıcı profesyoneller ve meraklıları için ideal bir hepsi-bir-arada çözümü sunuyor.

Iomega StorCenter PX Serisi
LaCie CloudBox
Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler

WD, My Book Thunderbolt Duo ile günümüzün en yeni teknolojilerini bir araya getiriyor. My Book Thunderbolt Duo fotoğraf, video ve müzik gibi büyük ebatlardaki dijital içeriğe sahip yaratıcı profesyoneller ve meraklıları için ideal bir hepsi-bir-arada çözümü sunuyor. Öne çıkan özellikleri; dünyanın en hızlı ve en gelişmiş veri aktarım arabirimi olan Thunderbolt'un desteklenmesi, güvenlik veya hız amaçlı RAID kurulumları ve kullanıcı tarafından kolay bir şekilde yapılabilen güncelleme işlemleridir. Sürücü ayrıca, Mac üzerinde Windows OS işletim sistemi kullanan kullanıcıları için JBOD modu (her diski spesifik bir göreve tahsis eder) destekler.

wdfMBThunderbolt - WD My Book Thunderbolt Duo

My Book Thunderbolt Duo sürücüsündeki Thunderbolt bağlantı noktalarının çığır açan veri transfer hızı kapasitesiyle, kullanıcılar daha az zamanda daha fazla iş yapabilecekler. Bu sürücü, tartışmasız en hızlı veri alışverişini yapmanızı sağlar. Özellikle arşiv meraklıları için artık USB 3.0'a göre Western Digital My Book Thunderbolt Duo'da bulunan Thunderbolt arabirimi (10 Gbps) tam iki kat hızlı.

Western Digital My Book Thunderbolt Duo 4 GB, 6 GB, 8 TB kapasitelerde farklı seçenekleri sunuyor. Tercihinize göre işlemlerinizde önceliğinizi hıza ya da güvenliğe göre ayarlayabileceğiniz gibi RAID 0 veya RAID 1 yapılandırması kurabilirsiniz. Hızı tercih ederseniz, Thunderbolt hızı ile RAID 0 kurulumu büyük önem taşır. Tek bir diske kaydedilen verilerin diğer diske de ayna görüntüsünü alarak güvenli bir kullanım sağlayan RAID 1 kurulumunda ise çok önemli veriler üzerinde çalışan kullanıcıların ihtiyacına cevap verilir. Tüm işlemler Western Digital'in kullanıcı dostu WD Drive Utilities yazılımı sayesinde gerçekleşiyor. Western Digital My Book Thunderbolt Duo, kullanıcılara güncelleme avantajı sunar. Disk kutusunun içini tornavidaya el sürmeden açabilir ve yeni disklerinizi takarak hem kapasite, hem de performans artışı yapabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0