Yolunuzun geleceğini TomTom GO ile öğrenin

İnteraktif harita ağırlıklı ilk navigasyon cihazı TomTom Go, navigasyon dünyasına yepyeni bir standart sunuyor. TomTom, sürücülerin yol hakimiyetini en yükseğe çıkarmak için dünyada bir ilki gerçekleştirerek Taşınabilir Navigasyon Cihazı’nı (Portable Navigation Device / PND) yeniden tasarladı.

Philips Android Medya Oynatıcı UHD 880
Zyxel’den Yeni Dual Band AC1200 LTE Modem/Router
Akıllı Telefonlarda Yapay Zeka ve Fotoğraf Deneyimi Gelişiyor

İnteraktif harita ağırlıklı ilk navigasyon cihazı TomTom Go, navigasyon dünyasına yepyeni bir standart sunuyor. TomTom, sürücülerin yol hakimiyetini en yükseğe çıkarmak için dünyada bir ilki gerçekleştirerek Taşınabilir Navigasyon Cihazı’nı (Portable Navigation Device / PND) yeniden tasarladı. Önümüzdeki aylarda Türkiye’de piyasaya sürülecek yepyeni bir marka olarak doğan İnteraktif Harita, TomTom anında trafik bilgisi ve 3D Harita; sürücülere etraflarında olup bitenleri ve ileride ne olacağını tam olarak bilme fırsatı sunuyor.

TomTom GO 3 - Yolunuzun geleceğini TomTom GO ile öğrenin

Sürücüler yüksek çözünürlüklü, kapasitif dokunmatik ekran aracılığıyla ihtiyaç duydukları seyahat bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Yepyeni İnteraktif Harita, dokunmak için ölçekler sunuyor. Sürücüler kolaylıkla dokunmatik olarak detaylı bir keşif için haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor ve anlık bir hedef için rota bilgisi alabiliyorlar.

Yeni TomTom GO serisi, Yaşamboyu TomTom Trafik paketiyle geliyor. TomTom’un dünya çapındaki trafik bilgileri, tam olarak gecikmelerin başlangıç ve bitişlerini saptıyor ve sürücülerin ulaşacakları noktaya daha hızlı varmalarına yardımcı oluyor.  Sürücüler TomTom Trafik’e akıllı telefonlarıyla istedikleri zaman ya da her zaman bağlanarak iki yoldan birini seçebiliyorlar.

Akıllı telefon bağlantısına sahip cihazlar, BlueTooth ile akıllı telefonlara bağlanarak TomTom Trafik’ten bilgi almaya uygundur. Akıllı telefon bağlantısına sahip olanlar, var olan akıllı telefon datası ile TomTom Trafik’e ve aynı zamanda TomTom Hız Kamerası gibi diğer servislere erişebilir. Her zaman internete bağlı olan cihazlar, paket dışında direkt olarak TomTom Trafik’e kolaylıkla ulaşabilme yolu sunar. Sürücüler yerleşik bağlantı ile hiçbir ek masraf olmaksızın, ihtiyaç anında kolaylıkla TomTom Trafik’e ve TomTom Hız Kameresı gibi diğer servislere girebilirler.  

YORUMLAR

WORDPRESS: 0