Wireless Full HD Projektör: Epson TW-9200W

Epson, sinema severlerin beğenisine sektörün ilk ve tek Wireless HD özellikli Full HD ev sineması projektörünü sunuyor. Epson EH-TW9200W; 600.000:1 çok büyük kontrast oranı ile de fark yaratıyor.

JVC Projektörler Tecpro’da…
AMD Radeon Pro VII Grafik Kartı
ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon

Epson, sinema severlerin beğenisine sektörün ilk ve tek Wireless HD özellikli Full HD ev sineması projektörünü sunuyor.  Epson EH-TW9200W; 600.000:1 çok büyük kontrast oranı ile de fark yaratıyor. Koyu siyahlar, saf beyazlar ve Epson'un 3LCD teknolojisi tarafından sunulan zengin renkler, eşit oranda Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi le, 2D ve 3D görüntüler tam netlik ve doğrulukta…

EPSON TW-9200W-lifestyle 2

Epson EH-TW9200W ile bağlantı zahmetine girmeksizin Full HD 2D ve 3D görüntülemenin keyfini çıkarın. Her zaman optimum kalite için Ara belleğe almadan HDCP-uyumlu iletim, resim içinde resim moduyla ikinci bir cihazın görüntülenmesi ve en fazla 5 bağlı HDMI cihazı arasında geçiş Epson EH-TW9200W ile mümkün. Kablosuz HD verici aynı zamanda, Android tabanlı akıllı telefon ve tablet içeriklerini kolayca görüntülemek için uygun HDMI-MHL portu özelliği taşır.

2D film koleksiyonunuzu 3D’ye dönüştürün

EH-TW9200W, Epson 480 hz sürücü teknolojisini kullanarak, 3D gözlüklerin karartma süresini en aza indirerek, yüksek düzeyde bir parlaklık oluşturur ve en iyi kalitedeki 3D görüntüleri ortaya koyar. Radyo Frekansı (RF) aktif shutter 3D teknolojisi kullanılan iki adet hafif Epson RF 3D gözlükle birlikte gelen bu modelde ayrıca 2D film koleksiyonunuzu dönüştürmenize yardımcı olan bir 3D derinlik ayarlayıcı ve 2D'den 3D'ye modu bulunuyor. Tüm yapmanız gereken, 2D filmlere yeni bir yaşam katmak için tek bir düğmeye dokunmaktır.

Sinemadan bile daha net

EH-TW9200W özel olarak yaratılmış sinema filtrelerini kullanarak sinema salonunda göreceğinizden dahi daha net görüntü sunuyor. Lamba ışığından üç temel rengin saf tonlarını dikkatli ve sürekli olarak açığa çıkaran model, çok yüksek kontrast oranı ve geniş bir renk yelpazesi ile rakipsiz bir renk reprodüksiyonu çıkarıyor. Epson EH-TW9200W’da, 2D modunda; dinamik, salon, doğal ve sinema olmak üzere dört adet ve 3D modunda; 3D Dinamik ve 3D Sinema olmak üzere iki adet daha özel renk ayarı mevcut.  Ayrıca, bir de tam özel kalibrasyon sağlayan yoğun bir ISF sertifikalı renk yönetimi sistemi bulunmakta

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 2.632 $+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0