Yeni Philips UltraColor Monitörler

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ev kullanıcılarına yönelik UltraColor ekranları ürün grubunu genişleterek yenilikçi UltraColor teknolojisine sahip iki yeni modeli, 246E7QDAB ve 276E7QDAB ekranlarını piyasaya çıkardı.

Profesyonel UHD Monitör: UD970
32 inçlik 4K Monitör
Geniş Format Dokunmatik Ekranlar

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ev kullanıcılarına yönelik UltraColor ekranları ürün grubunu genişleterek yenilikçi UltraColor teknolojisine sahip iki yeni modeli, 246E7QDAB ve 276E7QDAB ekranlarını piyasaya çıkardı. UltraColor’ın sahip olduğu daha geniş renk gamı, daha doğal yeşiller, canlı kırmızılar ve daha derin maviler üretiyor ve medya eğlencesini, görüntüleri ve hatta üretkenliği daha da canlı hale getiriyor. Parlak siyah renkte sunulan 24 inçlik ve 27 inçlik iki yeni model ile izleyiciler artık zarif tasarımı yaşam alanlarına taşıyabilecekler.

E7_mhl_f_imageUltraColor sayesinde, artık tutkulu ve yarı profesyonel fotoğrafçıların, tasarımcıların ve video yapımcılarının onca çabayı boşa çıkaran ekranlarla idare etmesi gerekmeyecek. UltraColor teknolojisi, mükemmel renk performansını ev eğlencesine ve uygulamalara getiriyor.  UltraColor daha geniş bir gamı desteklediği için– genelde görülen %72’si yerine, NTSC gamının %85’ini– kullanıcıların algıladığı renk aralığına odaklanıyor, böylece daha gerçek gibi görüntüler sunuyor. Renk dengesini ayarlamak için yazılım ayarlarını değiştirerek çalışan güçlendirmelerin aksine, UltraColor panelin içindeki asıl kimya ile işliyor: Renk çiplerine getirilen yenilikçi mühendislik ayarlamaları da bunu mümkün kılıyor. E ürün grubu ekranları, UltraColor’ın yanı sıra, 16:9 Full HD 1920 x 1080 çözünürlük sunduğundan zengin ayrıntılar ve contrast sağlıyor. Üstelik bu ekranlarda, saatlerce ekran başında kaldıktan sonra bile gözleri dinç tutan ultra sağlam bir görüntü için Philips Flicker-Free teknolojisi de bulunuyor.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarını ya da diğer MHL uyumlu mobil cihazlarını ekrana bağlayarak fotoğraflarını ve videoları doğrudan 246E7QDAB ve 276E7QDAB ekranlarda yürütebilirler ve Full HD UltraColor kalitesinde – bir de full dijital ses eşliğinde- mobil oyunları oynayabilirler ya da fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilirler. Bunlara ek olarak, mobil cihazlar ekrana bağlıyken de şarj olduklarından ne kadar uzun kullanırsanız kullanın cihazın şarjı hep dolu kalır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0