Yeni Sony Handycam ürün serisi

Sony’nin bu sezon, ilk kez CES’te görücüye çıkardığı video kameralar, bugüne kadar sunulan en iyi görüntü kalitesine, ses teknolojisi ve kolay paylaşım özelliğine sahip. Yeni Handycam video kamera serisinde daha pürüzsüz filmler için Balanced Optical SteadyShot özelliği daha fazla modele yerleştirildi.

OM SYSTEM Tough TG-7
RICOH GR III
DJI Mavic Air 2

Sony’nin bu sezon, ilk kez CES’te görücüye çıkardığı video kameralar, bugüne kadar sunulan en iyi görüntü kalitesine, ses teknolojisi ve kolay paylaşım özelliğine sahip. Yeni Handycam video kamera serisinde daha pürüzsüz filmler için Balanced Optical SteadyShot özelliği daha fazla modele yerleştirildi. Yeni Projektör girişi ile görüntüleri, akıllı telefonunuzun, tablet veya kişisel bilgisayarınızın ekranını yansıtma imkanı sunuyor. Yeni Handycam’ler, opsiyonel Wi-Fi ile kolay kablosuz paylaşım ve yedekleme olanağı sunuyor. En gürültülü konserden hafif fısıldamalara kadar her sesi mükemmel şekilde yakalıyor. İster birinci sınıf AVCHD isterse web dostu MP4 formatında kayıt yapıyor.

PJ650 Product 137  - Yeni Sony Handycam ürün serisi

Tüm yeni Full HD Handycam’in içinde barındırdığı Sony’nin Exmor R CMOS sensörü son derece net, detaylı video görüntüleri ve canlı fotoğraflar çekmenizi güvence altına alıyor. Diğer video kamera ve akıllı telefon kameralarının bocaladığı, ustalık isteyen düşük ışıklı koşullarda bile gurur duyacağınız sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Sadece Sony’de var olan Balanced  Optical SteadyShot özelliği artık daha da fazla sayıda Handycam modelinde bulunuyor. Bu güçlü görüntü sabitleyici, kameranın elde tutulmasından ötürü resimde meydana gelen titremeleri azaltarak, neredeyse her türlü çekim durumunda daha sabit görüntü elde edilmesini sağlıyor. Video kameranın içindeki ‘serbest’ optik ve sensör, el titremelerini daha etkin şekilde telafi ederek, geniş açılıdan dramatik yakın çekimlere kadar tüm zum ayarlarında etkili, 13 kata kadar daha iyi görüntü sabitlemesi sunuyor.

Geliştirilmiş geniş açı performansı ile çekim imkânları tüm ürün yelpazesi içinde daha da genişletiliyor. Giriş seviyesindeki HD Handycam’de dâhil olmak üzere, tüm modeller 30 milimetrenin altında minimum odak uzaklığına sahip bir geniş açılı lens sunuyor. Kareye daha fazla manzara, parti ve büyük aile grubu, hiçbir endişe duymadan rahatlıkla sığdırılabiliyor.

Tüm modellerin ortak özelliği olan yeni “TRILUMINOS Colour” uyumluluğu, o en kıymetli anıları, zengin ve doğal renkler ile yakalamanıza izin veriyor. Video ve fotoğraflar, “TRILUMINOS Display” desteğine sahip herhangi bir BRAVIA televizyon üzerinde oynatıldığında, canlı, ultra gerçekçi renklerden oluşan geniş bir paletin keyfi çıkarılıyor.

Geniş Dinamik Aralık, gerek yüksek gerekse alçak seslerin büyük bir netliğe sahip olmasını sağlıyor. Akıllı telefonunuzun ve fotoğraf makinenizin mikrofonunun aşırı yüklenme ile başa çıkamadığı aşırı gürültülü ortamlarda bile ses kayıt düzeyleri bozulma olmaksızın en iyi sonuçlar için düzeltilebiliyor. Mümkün olan en iyi film sesleri için de, her durumda pırıl pırıl sesler kaydetmek için Sony’den bir dizi opsiyonel mikrofon seçeneği bulunuyor.

Ek olarak, birçok projektör modeli de artık bir HDMI girişi sunuyor. Tek yapmanız gereken projektörünüzü, akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarınızın çıkışına bağlamak.  Böylece Handycam®, film, slayt gösterimleri, web sayfaları veya oyunları yakındaki bir duvara veya beyaz yüzeye yansıtmak için rahatlıkla kullanılabiliyor.

Handycam’de ilk defa olarak, tüm yeni video kameralar hem AVCHD hem de MP4 formatlarında HD video kaydetme seçeneği sunuyor. AVCHD, Full HD televizyonunuz üzerinde tadını çıkarmanız veya arşivleme yapmanız için Blu-ray Disc üzerine yakmanız için mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sunuyor. Dilerseniz, bant genişliğinden tasarruf etmenizi sağlayan popüler MP4 formatını kullanarak keskin detaylara sahip videolar çekebiliyor. Bu videolar, çevrimiçinde paylaşmak ve kişisel bilgisayarınızdan en sevdiğiniz sosyal medya web sitelerine kolaylıkla yükleme yapmak için mükemmel. Tüm Handycam modellerinde, kamera ile uzaktan kumandalı tripod ve güç kaynağı gibi fotoğraf ve film çekim aksesuarları arasında akıllı iletişime imkan veren yeni Multi Terminal ara yüzü bulunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0