Zoom İthalat – Camlink İşbirliği

Fotoğrafçılık sektöründe öncü isim Zoom İthalat yeni bir dijital görüntüleme, fotoğraf ve video aksesuar markasını daha bünyesine kattı.

Olympus OM-D Üçlemesine Yeni Üye E-M10
İnceleme: Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD
Tamron’dan Sony uyumlu 2 yeni zoom objektif

Fotoğrafçılık sektöründe öncü isim Zoom İthalat yeni bir dijital görüntüleme, fotoğraf ve video aksesuar markasını daha bünyesine kattı. Camlink markası, Türkiye distribütörlüğünü alan Zoom İthalat aracılığı ile fotoğraf tutkunlarına, yarı profesyonel ve profesyonel fotoğrafçılara yönelik  ekipman ve aksesuarlar sunuyor.

CAMLINK BULTEN 2 - Zoom İthalat - Camlink İşbirliği

Üç farklı hedef kitlesi Camlink ürün gamında üç farklı segmentte yer almaktadır; Standart, Premium ve Professional. Görünüm ve özelliklerin yanı sıra, Camlink’in kaliteli kutu tasarımları ve içerikleri de bu farklı segmentlere göre ayrıştırılmıştır. Turuncu, siyah ve gümüş renklerinin farklı kombinasyonlarda birleşimi, Camlink’i çarpıcı ve etkileyici bir foto/video aksesuar tasarımına kavuşturmuştur.

Camlink tüketicilerine tripod, stüdyo aksesuarlar, dürbünler, scopelar, piller, şarj cihazları, filtreler, askılar ve daha fazlasını sunuyor. Camlink’in geniş ürün gamı herkese yönelik kaliteli foto aksesuar ürün gamını sunmayı hedefliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0