Akıllı telefonlara takılabilen USB bellek

ADATA’nın akıllı telefon, tablet bilgisayarlara da doğrudan takılabilen yeni USB belleği duyuruldu. ADATA USB bellek, çift USB girişi sayesinde ek bir kablo ya da aparata gerek kalmadan hem bilgisayarlara hem de akıllı telefon ve tabletlere takılarak kullanılabiliyor.

Dünyanın en sağlam ve en hızlı SD kartı
Toshiba Canvio Aerocast Kablosuz HDD
Kingston’dan İki Yeni MobileLite Wireless

ADATA’nın akıllı telefon, tablet bilgisayarlara da doğrudan takılabilen yeni USB belleği duyuruldu. ADATA DashDrive Durable UD320 model USB bellek, çift USB girişi sayesinde ek bir kablo ya da aparata gerek kalmadan hem bilgisayarlara hem de akıllı telefon ve tabletlere takılarak kullanılabiliyor.

UD320_1_k

ADATA UD320 üzerinde hem normal USB hem de mikro USB arabirimleri yer alıyor. Mini USB arabirimi ile tüm akıllı telefonlarda ve tablet bilgisayarlarda depolamış olduğunuz verinizi çekip, diğer tarafında yer alan normal USB arabirimi ile PC ve Notebook cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

16 GB kapasiteye sahip olan ADATA DashDrive Durable UD320, Android 4.1 ve üstü işletim sistemini kullanan her cihazla sorunsuz kullanılabiliyor. Müzikten videoya, telefon rehberinden fotoğraflara kadar farklı uygulamaları bu flash bellek ile her yere taşımak, yedeklemek ya da cihazlar arasında paylaşmak mümkün.

ADATA DashDrive Durable UD320, yüksek darbe ve su direncine sahip bir ürün. Darbelere ve suya maruz kaldığında içindeki verileri koruyan, özel bir üretim sürecinden geçen (COB-Chip-on-Board) çip kullanılıyor. Bu nedenle ADATA UD320 darbe aldığında ya da suya düştüğünde hasar görmüyor; içindeki verileri koruyor. Son derece güvenli olan ürüne ADATA ayrıca ömür boyu garanti de veriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0