4TB kapasiteli USB Bellek

4TB kapasiteli USB Bellek

CES 2019'da SanDisk ve WD markalı tüketicilerin kişisel içeriklerini son derece hızlı ve basit bir şekilde oluşturmalarını, organize etmelerini ve paylaşmalarını sağlayan birçok inovatif çözüm tanıtıldı.

İnceleme: WD My Passport Wireless Pro
WD’nin Yeni SSD Sürücüleri Türkiye’de
WD My Passport Ultra

Western Digital Corporation, Tüketici Elektroniği Fuarı 2019 (CES 2019) kapsamında tüketicilerin kişisel içeriklerini son derece hızlı ve basit bir şekilde oluşturmalarını, organize etmelerini ve paylaşmalarını sağlayan birçok inovatif çözümünü tanıttı. Şirket, videolarının ve dosyalarının kontrolünü tüketicilerine veren iki yeni portatif SSD’sine, USB sürücüsündeki dosyaları buluta yedekleme hizmetine ek olarak yeni ultra yüksek kapasiteli USB sürücü prototipini tanıttı. Böylece ihtiyaç duyduklarında kullanıcılar hareket halinde olsa bile daha fazla içerik depolayabiliyor ve bu içeriklere erişebiliyor.

SanDisk ve WD markalı tanıtılan ürünler şunlar:  

  • SanDisk Extreme PRO Portable SSD: 2019’un bahar aylarında piyasada olması beklenen SanDisk markasının yüksek performanslı portatif SSD’si, son derece hızlı ve sürdürülebilir performansı 1GB/sn’ye kadar çıkan transfer hızıyla taçlandırıyor ve tüm bunları IP55 derecesinde dayanıklılıkla sunması planlanıyor.

SanDisk Extreme PRO Portable SSD - 4TB kapasiteli USB Bellek

  • My Passport Go: WD’nin ödüllü My Passport ailesinin en yeni üyesi My Passport Go SSD, 1TB’a kadar hafıza seçeneklerinin yanında entegre kablo ve kauçuk kaplama barındıran elverişli bir yapıyla tüketicilerinin karşısına çıkacak. Seyahatler için tasarlanan My Passport Go, SSD performansına hareket halindeyken bile erişmek isteyenlerin tercihi.

My Passport Go Product 2 - 4TB kapasiteli USB Bellek

  • SanDisk Flashback: SanDisk’in en popüler iki USB sürücüsüyle uyumlu olan Flashback, USB sürücüdeki içeriğin çevrimiçi bir kopyasını oluşturan bir bulut depolama hizmeti. Böylece tüketiciler sürücülerini kaybettiğinde veya evde unuttuğunda bile dosyalarını kolayca görüntüleyebiliyor, arayabiliyor ve paylaşabiliyor.

Ultra Fit 3 - 4TB kapasiteli USB Bellek

  • SanDisk 4TB USB-C Prototip: Teknolojide dönüm noktaları yaratma geleneğine devam eden şirket, dünyanın en yüksek kapasiteli portatif flaş sürücüsünü gösterime sunuyor. Sürücüde 4TB gibi çok yüksek bir hafıza, şu anda prototip olan çok küçük bir yapıda yer alıyor.

SanDisk 4TB USB C Prototype Nickel - 4TB kapasiteli USB Bellek

YORUMLAR

WORDPRESS: 0