Biri ince mi dedi?

Huawei CES 2012 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda dünyanın en ince akıllı telefonunu görücüye çıkardı. Ascend P1/P1 S, arka yüzde 8 milyon piksel BSI, ön yüzde ise 1,3 milyon piksel HD kameraları ve çift flaşlı LED ve HDR görüntü optimizasyonu ile dijital dünyanıza hayat veriyor. Ascend P1/P1 S sayesinde, özel anlarınızı hem aydınlık hem de loş ortamlarda daha keskin, daha parlak ve daha net yakalayabilirsiniz.

Nokia 808 Pureview Kapadokya’da tanıtıldı
En iyi 10 iPhone kamera aksesuarı
Nokia 808, 41MP sensör çözünürlüğü ile çıktı

Huawei CES 2012 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda dünyanın en ince akıllı telefonunu görücüye çıkardı. Sadece 6,68 mm kalınlığındaki Huawei Ascend P1 S, Corning Gorilla Cam kaplama 960×540 piksel çözünürlüklü 4,3 inç Süper AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ascend P1 S ayrıca çift çekirdekli 1.5 GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemcisi ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile kendi sınıfının en hızlı ve en küçük akıllı telefonu.

huaweitel - Biri ince mi dedi?

Ascend P1/P1 S, arka yüzde 8 milyon piksel BSI, ön yüzde ise 1,3 milyon piksel HD kameraları ve çift flaşlı LED ve HDR görüntü optimizasyonu ile dijital dünyanıza hayat veriyor. Ascend P1/P1 S sayesinde, özel anlarınızı hem aydınlık hem de loş ortamlarda daha keskin, daha parlak ve daha net yakalayabilirsiniz. Huawei Ascend P1/P1 S'in 1080p HD video yakalama kabiliyeti ile en unutulmaz anlarınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Ayrıca 3G, WiFi ve Bluetooth üzerinden hızlı veri bağlantısı sunan cihaz, yerleşik sosyal medya araçlarıyla fotoğraflarınızı ve videolarınızı anında sosyal çevrenizle paylaşmanıza olanak tanıyor.

Huawei Ascend P1/P1 S modellerinin Türkiye’de 2012'nin ikinci yarısının başında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0