Dünyanın en küçük 128GB flaş belleği

SanDisk, iki yeni flaş belleğini piyasaya sundu. Bunlardan ilki dünyanın en küçük USB 3.0 flaş belleği 128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive diğeri ise şirketin bugüne kadarki en yüksek kapasiteye sahip flaş belleği 256GB SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive.

Avuç içinde 2TB
WD TV Medya Oynatıcıları
Synology’den iki yeni ürün

SanDisk, iki yeni flaş belleğini piyasaya sundu. Bunlardan ilki dünyanın en küçük USB 3.0 flaş belleği 128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive modeli diğeri ise şirketin bugüne kadarki en yüksek kapasiteye sahip flaş belleği 256GB SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive. Yeni ürünler SanDisk’in ödül sahibi USB ürünlerinin etkileyici kapasitesini ve performansını daha da geliştirerek standart USB 2.0 belleklere kıyasla 10 kat daha hızlı hale getiriyor. Bu yüksek kapasiteler ile müşteriler dizüstü bilgisayarlarında, TV’lerinde, oyun konsollarında veya diğer eğlence sistemlerinde artık sevdikleri daha fazla videoyu, fotoğrafı ve müziği saklayabilecek.

Product: 128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive, with dimeDünyanın en küçük flaş belleği 128GB USB 3.0 Flash Drive

Ödül sahibi SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive 128GB kapasite ile gelirken 16 saatlik bir Full HD videoyu bir sentten daha küçük bir alana sığdırıyor. Göze batmayan ve tak-çalıştır tasarımı ile bu küçücük flaş bellek notebook, tablet, TV, otomobil ses sistemi, oyun konsolu ve daha fazla cihazın depolama alanını genişletmek isteyen medya tutkunlarına etkileyici kapasiteyi yüksek veri transfer hızı ile birlikte sunuyor. SanDisk, 64GB kapasite ile ilk kez piyasaya sürmesinin üzerinden bir yıl geçtikten sonra kullanıcıların sistemlerinde daha fazla alan talebine paralel olarak ürünün kapasitesini iki katına çıkardı. Yeni bellek olağanüstü bir performans da sunuyor. 128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive, 130MB/s’ye kadar çarpıcı bir hız ortaya koyuyor. Bu hız kullanıcıların içeriklerini standart USB 2.01 belleklere kıyasla 10 kadar daha hızlı aktarmasına imkan veriyor. Örneğin bu ürün ile tam boy bir film 40 saniyeden daha az bir sürede transfer edilebiliyor.

SanDisk’in en yüksek kapasiteli flaş belleği

Devasa dosyaları taşımanın en popüler tercihi olan parlak SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive’ın kapasitesi şimdi 256GB’ta çıkarıldı. SanDisk’in ilk 256GB’lık kapasiteye sahip USB ürünü tüketicilerin daha fazla dijital alan talebini karşılamayı amaçlıyor. Kullanıcılar artık içerisinde yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, MP3’ler, videolar, sunumlar ve grafik dosyalarının olduğu sevdikleri tüm medyayı yanlarında taşıyabilecek. 100MB/s’ye kadar sunduğu hız ile SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, flaş bellekten bilgisayara dosya aktarırken bekleme süresini düşürüyor. SanDisk Ultra Fit 3.0 Flash Drive ürününde olduğu gibi bu ürün de aynı şekilde daha büyük dosyaları standart USB 2.0 belleklere kıyasla 10 kata kadar daha hızlı aktarabiliyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0