Epson SC-P600

Kullanıcı dostu dokunmatik ekranı, üstün Wi-Fi ve bulut baskı bağlanabilirliği, baskı hızı ve ergonomik tasarımıyla Epson SC-P600, A3 baskıda fark yaratıyor.

Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı
LG’den yeni Pocket Photo
Canon A3+ fotoğraf yazıcısı imagePROGRAF PRO-300

Kullanıcı dostu dokunmatik ekranı, üstün Wi-Fi ve bulut baskı bağlanabilirliği, baskı hızı ve ergonomik tasarımıyla Epson SC-P600, A3 baskıda fark yaratıyor. Vivid Magenta özelliğine sahip dokuz renkli UltraChrome HD mürekkep setinin sağladığı geniş renk yelpazesi ve en yüksek siyah yoğunluğu ile (PGPP'de 2.86 DMax) panorama dahil A3+ büyüklüğüne kadar üstün baskı almak artık çok kolay. 

SC-P600-lifestyle-2Mobil baskıda maksimum seçenek

Akıllı telefon, tablet ve PC'den doğrudan baskı da dahil kablosuz baskı bağlanabilirliği, Apple AirPrint desteği ve Google Cloud Print desteği Epson SC-P600’deki mevcut yüksek teknolojik özelliklerden.

Hızlı ve esnek

Hız için tasarlanmış Epson SC-P600 ile yalnızca 153 saniyede 13×19 inç baskı almak mümkün. Grafik uygulama kağıdı, tuval ve kanvas da dahil olmak üzere çok sayıda fotoğraf ve güzel sanatlar kağıdına (A3+ boyutuna kadar) baskı imkanı sunan Epson SC-P600; rulo besleme özelliğiyle yüksek etkili panoramik resimler basmak için ideal.

Temel Özellikler:

Dokuz renkli UltraChrome HD mürekkepler: En derin siyaha ve zengin tonlara sahip kaliteli renkli fotoğraflar

Wi-Fi Direct ve Epson Connect: Kolay kablosuz ve Bulut üzerinden bağlantı

Yüksek hız: Yalnızca 153 saniyede 13×19 inç baskı

Geniş 2,7 inç renkli dokunmatik ekran: Kurulumu ve yönetimi kolay

Yüksek mürekkep kartuşu boyutu: Orta hacimde profesyonel kalitede fotoğraf baskısı için ideal

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 875 $+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0