Fotoğraflarda mükemmel kırmızı dudaklar…

Fotoğraflarda mükemmel kırmızı dudaklar…

Fotoğraflarda daha fotojenik görünmek özellikle kadınlar için çok önemli. Fotoğraf çekimlerinde en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri doğru makyaj… Özellikle yakın çekimlerde ve portre fotoğrafında daha da önemli olan konu dudaklardır.

Fotoğraflarda ince çıkmak için ipuçları
Hangi yüzünüz daha fotojenik?
Siz de fotojenik olabilirsiniz!

Fotoğraflarda daha fotojenik görünmek özellikle kadınlar için çok önemli. Bu konuda “Siz de fotojenik olabilirsiniz!” başlıklı yazımızı okumanızı şidetle öneririz.

Fotoğraf çekimlerinde en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri doğru makyaj… Bu konuda pek çok görüş ve yorum okumuşsunuzdur. Özellikle yakın çekimlerde ve portre fotoğrafında daha da önemli olan konu dudaklardır. Yıllardır kadınların hayallerinden ilham alan Oriflame, bu sefer sizlere harika görünmeniz için ilham veriyor. İşte modası hiç geçmeyen mükemmel kırmızı dudaklara sahip olmanın 4 yolu.

hot red lips - Fotoğraflarda mükemmel kırmızı dudaklar…

Kırmızı dudaklar zamansız şıklığı simgeler; ancak koyu tonlarda bir ruj sürerken hata yapmamak oldukça zordur. Oriflame, size nasıl mükemmel kırmızı dudaklara sahip olacağınızı adım adım anlatıyor.

Pudralayın

Dudaklarınıza hafifçe pudra uygulayarak başlayın. Bu işlem çerçevelemeden önce parlamaya karşı bir önlem olarak yapılır. Ayrıca bu ipucu rujunuzun daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayacak.

ruj - Fotoğraflarda mükemmel kırmızı dudaklar…Çerçeve Çizin

İkinci adım olarak rujunuzun tonuna uygun kırmızı bir dudak kalemi ile üst dudağınızın ortasından başlayarak çerçeve çizmeye başlayın. Alt dudağınızda dudak çizginizin biraz altından geçmeyi deneyin.

Fırça ile Rujunuzu Uygulayın

Bir dudak fırçasıyla dudaklarınızı kırmızı rujla boyayın. Fırça kullanmanız rengi eşit dağıtmak için önemli.

3kirmizi - Fotoğraflarda mükemmel kırmızı dudaklar…

Dudak Kalemiyle Eşitleyin

Dudak çerçevenizin üzerinden son bir kez daha mesela The ONE Colour Stylist Dudak Kalemi ile geçip eşit çizgiler çektiğinizden emin olun.

İşte şimdi muhteşem dudaklara sahipsiniz! Sıra geldi fotoğraf çekimine…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0