Instagram’da çoklu hesap dönemi

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’a gelen yeni güncelleme ile çoklu hesap yönetimi mümkün hale geldi. Pek çok kullanıcı farklı Instagram hesaplarını kullanmak için hesaplarından çıkıp yeniden giriyordu. Sonunda bu sorun düzeldi.

Samsung Galaxy Note7’yi Tanıttı
Yeni fotoğraf özellikleriyle Xperia XZ
Leica kameralı Huawei P9 Türkiye’de

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’a gelen yeni güncelleme ile çoklu hesap yönetimi mümkün hale geldi. Pek çok kullanıcı farklı Instagram hesaplarını kullanmak için hesaplarından çıkıp yeniden giriyordu. Bu durum farklı hesapları yöneten kullanıcılar için sinir bozucu hale gelmişti. Son güncellemeden sonra artık Instagram hesabınızdan çıkmadan diğer hesaplarınıza geçiş yapabileceksiniz.

inscokluInstagram uygulamanızın 7.15 sürümüne güncellendiğine emin olduktan sonra profil sayfanızın sağ üst kısmında, kullanıcı adınızın yanındaki tekerlek işaretine tıklayın. Alt kısımlarda “Hesap Ekle” seçeneğini göreceksiniz. Buradan farklı bir Instagram hesabını daha ekleyebilirsiniz. En fazla 5 farklı hesap ekleyebilirsiniz. Daha sonra hesaplar arasında geçiş yapmak için profil sayfanızda kullanıcı adınıza tıkladığınızda diğer kayıtlı hesaplarınızın açıldığını göreceksiniz. İstediğiniz hesabı seçerek kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0