İnternet erişimli hepsi bir arada Pixma MG4150

Canon ekonomik ve kaliteli bir yazıcı arayanlar için kullanışlı özelliklerle dolu yeni bir kompakt, internet erişimli, Hepsi Bir Arada yazıcı üretti. Siyah şık tasarımlı PIXMA MG4150, güçlendirilmiş işlevselliği ve bağlantı özellikleri sayesinde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı olmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Canon EF 85mm f/1.2L II
Canon EOS 7D’yi Mısır’da Test Ettik
Canon EOS 600D’yi Küba’da Test Ettik

Canon ekonomik ve kaliteli bir yazıcı arayanlar için kullanışlı özelliklerle dolu yeni bir kompakt, internet erişimli, Hepsi Bir Arada yazıcı üretti. Siyah şık tasarımlı PIXMA MG4150, güçlendirilmiş işlevselliği ve bağlantı özellikleri sayesinde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı olmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Çevreye duyarlı bir tasarıma sahip MG4150’de  çift taraflı baskı yapma özelliği de bulunuyor.  Ayrıca mevcut çeşitli akıllı yazılım özellikleri sayesinde kullanıcılar yazdırdıkları belgeler ve fotoğraflardan her zaman en iyi sonuçları elde ediyor.

Canon MG4150 - İnternet erişimli hepsi bir arada Pixma MG4150

Bağlan ve Paylaş

Entegre Wi-Fi özellikleri sayesinde MG4150, evinizin neresinde olursanız olun, kablosuz tarama ve kopyalama yapabiliyor. Canon’un Kolay Fotoğraf Baskısı Uygulaması ile bilgisayarsız baskı/tarama yapılabiliyor ve iOS veya Android özellikli cihazlardan mobil baskı alınabiliyor. Kullanıcılar PIXMA Cloud Link sayesinde, CANON iMAGE GATEWAY ve Google Picasa'daki çevrimiçi albümlerinde bulunan en sevdiği fotoğrafları doğrudan yazıcıdan basabilir. Aynı zamanda zamandan tasarruf ederek, PC olmadan isteğe bağlı bir dizi hazır baskı ve şablona ulaşabilirler. Bunlar arasında takvimler, zarflar, süslemeli kağıtlar ve kullanıcı notu şablonları ve diğer tipte kullanışlı kaynaklar var ve tümüne Web Şablon Baskısı tuşuna basılarak tek dokunuşla anında erişilebiliyor.

Güçlendirilmiş İşlevsellik

Yeni MG4150 ile evinizde çok hızlı bir şekilde belge ve fotoğraf yazdırabilirsiniz. Varsayılan modda fotoğraf stüdyosu kalitesinde kenarlıksız 10×15 cm boyunda fotoğraf baskısı almak yaklaşık 44 saniye sürüyor; siyah/beyaz belgelerde ISO hızı 9,9 ipm ve renkliler için 5,7 ipm… Yazıcılarını sıkça kullanan kullanıcılar, Canon’un FINE mürekkep kartuşu teknolojisinden faydalanarak, XL kartuşlarla bir baskıda standart tanklarla kıyaslandığında sayfa başı maliyette %50’ye kadar tasarruf ediyor. Bu modeller hem belge hem de fotoğraf baskısı için idealdir. Minimum 2 pl’lik damlacık boyutlu FINE yazıcı kafası teknolojisi, maksimum 4800 dpi baskı çözünürlüğü ile birleştiğinde güzel fotoğraf baskıları ve net word dokümanları almanızı sağlıyor. MG4150’nin 6,0 cm lik TFT ekran ile kolay işlem yapılabildiği gibi yazıcıdaki Otomatik Çift Taraflı Baskı özelliği sayfanın her iki tarafına da otomatik baskı yapılmasını sağlayarak tasarrufu artırıyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0