iPhone’u pozometreye çevirin!

iPhone’u pozometreye çevirin!

Lumu Lab daha önce sadece pozometre olarak çıkardığı ürününü geliştirerek bu kez hem pozometre hem de flaş ve renk sıcaklığını ölçebilen Lumu Power için Kickstarter kampanyasında yerini aldı.

Neden el pozometre/flaşmetresi kullanmalıyız?
Sekonic L-308DC DigiCineMate
Sekonic dokunmatik ışıkölçerler

iPhone modeli üzerinde geliştirilen pek çok uygulama ve aksesuar görmüşsünüzdür. Lumu Lab daha önce sadece pozometre olarak çıkardığı ürününü geliştirerek bu kez hem pozometre hem de flaş ve renk sıcaklığını ölçebilen Lumu Power için Kickstarter kampanyasında yerini aldı.

pozo - iPhone’u pozometreye çevirin!iPhone için geliştirilen Lumu Power isimli ürün, klasik bir pozometrenin yaptığı tüm işlevleri yerine getiriyor. Ayrıca renk sıcaklığını ve flaş gücünü de ölçebiliyor. Şimdiden istedikleri hedefi tutturan firma yetkilileri, geliştirdikleri ve bundan sonra geliştirecekleri tüm ürünlerde kullanıcılardan gelen yorumların çok önemli olduğunu belirtiyor.

pozo2 - iPhone’u pozometreye çevirin!Özel bir uygulama ile kullanılan cihazı iPhone’a taktığınızda otomatik olarak ölçüm arayüzü ekrana geliyor. Hızlı ve basit bir kullanıma sahip olan ürün doğru renk ve ışık şartlarında fotoğraf çekmenizi garanti ediyor. Lumu Power şu anda 199 dolardan satışa sunuluyor. Kampanya bittikten sonra ise fiyatının 299 dolar olacağı belirtiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0