Synology ürün gamını genişletiyor

Veri depolama ürünleri sunan Synology, bireyler ve kurumlar için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. 4K videoların hızlı depolanmasına olanak sağlayan ürünler,  yüksek hızlı ve şifreli veri transferini kolaylaştırıyor.

Verilerinize her yerden erişin
Fotoğraflarınıza her yerden kesintisiz ulaşın
Veri depolamada farklı senaryolar

Veri depolama ürünleri sunan Synology, bireyler ve kurumlar için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Ürün gamını DS416 ve DS216play ile güçlendiren firma, ödüllü ürünleri ile en iyi fiyat/performans dengesini sunuyor. 4K videoların hızlı depolanmasına olanak sağlayan ürünler,  yüksek hızlı ve şifreli veri transferini kolaylaştırıyor.

1449068749 DS416  - Synology ürün gamını genişletiyorDeğişen ve gelişen teknoloji ile birlikte veri artışı inanılmaz boyutlara ulaşırken veri depolama, eskiye oranla daha kritik bir sürece dönüştü. Veri depolama ürünleri, günümüzde her sektörden tüm ölçekteki kurumlar ve son kullanıcılar için verimli ve ideal özelliklere sahip. Büyük ölçekli şirketlerden kamuya, KOBİ’lerden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir yelpazeye çözümlerini ulaştıran Synology, bütçe dostu ve yüksek performanslı çözümler sunmaya devam ediyor. Synology ürün ailesine katılan DS416 şifreli veri depolama olanağa sunarken, DS216play ürünü 4K videoların hızlı depolamasını ve kolayca oynatılmasını mümkün kılıyor.

Veri depolama ihtiyaçlarına en uygun şekilde hitap eden DS416, yüksek hızda şifreli veri transferini mümkün kılıyor. Yüksek yoğunluklu verileri uygun bütçe ve yüksek performansla depolamayı ve transfer etmeyi kolaylaştıran ürün, KOBİ ve ev kullanıcıları için en ideal veri depolama olanağı sunuyor. 1.4 GHz’lık işlemcisi ve 1 GB belleğiyle DS416 modeli, RAID 5 kurulumlarında 220 MB/sn veri transferi hızına ulaşabiliyor. Şifreleme seçeneğinin aktif hale getirilmesiyle, bu değer okuma için 150 MB/sn, yazma için ise 65 MB/sn olarak kullanılabiliyor. DS416’nın üzerinde bulunan 3 adet USB 3.0 girişi sayesinde ön panel üzerinden de hızlı şekilde veri transferi gerçekleştirilebiliyor. DS416 modeli, sahip olduğu 4 disk yuvası ve şifreleme motoruyla beraber ev ve iş yerlerinde hem yüksek hızlı hem de şifreli veri transferinin önünü açıyor. Yüksek şifreleme özelliği ile DS416, ihtiyaçlara en uygun şekilde yanıt verirken, güvenirliği de standartların üzerine taşıyor.

Performansı yüksek, enerji sarfiyatı düşük

DS216play ürünü, başka uygulamaların kullanılmasına gerek kalmaksızın, gerçek zamanlı 4K videolarının izlenmesini mümkün kılıyor. 2 disk kapasitesine sahip DS216play, bünyesindeki özel birim sayesinde video formatlarını gerçek zamanlı olarak işleyip, ister bilgisayardan ister mobil cihazlardan izlenip, aktarım gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. 1.5 GHz’lık çift çekirdek işlemciye ve 1 GB RAM kapasitesine sahip olan DS216play, RAID 1 kurulumlarında, 107 MB/sn okuma ve 91 MB/sn yazma hızlarına ulaşabiliyor. DS216play ile beraber gelen 4K H.265 desteği sayesinde ultra yüksek çözünürlüklü videolar verimli bir şekilde kodlama/çözme desteğine kavuşmuş oluyor. Enerji tasarrufu ile göz dolduran DS216play, işlemlerde 15 vat enerji tüketimi gerçekleştirirken, bekleme durumunda 6.8 vatlık enerji tüketiyor.     

4K videoları kolayca oynatıyor

Gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara kullanımı kolay veri depolama fırsatı sunan DS416 ve DS216play ürünleri, güvenliği yüksek seviyelere taşıyor. Sunduğu ürünleriyle iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award Winner” ödülüne layık görülen Synology’nin yeni ürünleri DS416 ve DS216play, yenilikçi özellikleriyle benzer ürünlerden ayrılıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0