Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…

Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…

Olympus’un her türlü hava koşulunda kullanılabilecek, zor şartlara uygun yeni aksiyon kamerası Tough TG-Tracker, Türkiye distribütörü Zoom İthalat tarafından satışa sunuldu.

DJI ve Hasselblad’ın ilk ortak ürünü
DJI Osmo Action Tanıtıldı!
DJI Osmo+

Olympus’un her türlü hava koşulunda kullanılabilecek, zor şartlara uygun yeni aksiyon kamerası Tough TG-Tracker, Türkiye distribütörü Zoom İthalat tarafından satışa sunuldu.

TG Tracker GRN frontleft - Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…30 metre su basıncına, -10 derece soğuğa, 2.1 metreden düşmeye, 100kg ağırlığa dayanıklı ve toz geçirmeyen gövde yapısı ile her türlü aksiyonun içerisinde sorunsuzca yer alabilen bu yeni kamera gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. 
TG-Tracker karşılaşacağınız her türlü koşulda yanınızda olması için tasarlanmış. Fotoğraf ve videolarınızı ve ilgili yol verilerini OI.Track App uygulaması ile cep telefonunuza aktarabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınıza uyumlu olan verilerle yetenek ve gelişiminizi tek bir bakışta görebilirsiniz. OI.Share App uygulaması ile fotoğraflarınızı kolayca cep telefonunuza aktarabilir ve TG-Tracker için bir uzaktan kumanda gibi de kullanabilirsiniz.

021 - Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…

Olympus Tough TG-Tracker Öne Çıkan Özellikleri:

Alan Sensör Sistemi

Beş sensörlü izleme sistemi hissettiğiniz her şeyi kaydeden bir sistemdir. GPS, pusula, hızlanma sensörü, barometre ve termometre maceralarınızı daha hatırlanabilir hale getirir.

5-Eksen Görüntü Sabitleme (IS)

TG-Tracker her türlü sarsıntıyı telafi eden 5-eksen IS sistemini kullanır. Yolunuz ne kadar engebeli olursa olsun düzgün videolar için.

Dönebilir 1.5" LCD

115.200 piksel 1,5" renkli LCD dönebilir ve siz aksiyon halindeyken bile selfie çekebilirsiniz.

4K Video

TG-Tracker ile 4K video çekim yapılabilir.

Hızlı Çekim Video

Hızlı Çekim Video modunda, gün doğuşunu, hava değişimlerini ve eşsiz aksiyon görüntülerini hızlı çekim video efekti ile çekebilirsiniz.

Devamlı Kayıt

Devamlı Kayıt ile bellek kartınız doluncaya ya da bataryanız boşalıncaya kadar çekim yapabilirsiniz. Her dosya 29 dakika uzunlukta olacak ve arşivlemeyi kolay hale getirecektir.

TG Tracker GRN tec - Olympus Tough TG-Tracker Türkiye’de…Su Altı Detektörü

TG-Tracker su altı olduğunuzu otomatik olarak algılar. Su altında 50cm'den sonra, kamera su altında çekim için en uygun moda geçer.

Uzun süre dayanan batarya

Yüksek kapasite, uzun süre dayanan lityum iyon batarya uzun süreli video çekmenize olanak verir.

El tutacağı ve adaptör

Sabit el tutacağı konuyu her açıdan görüntülemenize olanak verir. Bağlantı Çoklayıcı adaptör ise üçüncü parti aksesuarların takılmasına olanak verir.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Olympus shop online mağaza için tıklayın!

YORUMLAR

WORDPRESS: 0