Samsung GALAXY Note 3

Samsung Electronics, Note serisinin en yeni üyesi GALAXY Note 3’ü Türkiye pazarına sunuyor. GALAXY Note 3, yenilikçi S Pen teknolojisini gelişmiş özellikleri ile bir üst seviyeye taşıyarak, kullanıcılara benzersiz bir mobil deneyim vaat ediyor.

Novoflex Phone-Kit
iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X kamera özellikleri
Instagram’da çoklu hesap dönemi

Samsung Electronics, Note serisinin en yeni üyesi GALAXY Note 3’ü Türkiye pazarına sunuyor. GALAXY Note 3, yenilikçi S Pen teknolojisini gelişmiş özellikleri ile bir üst seviyeye taşıyarak, kullanıcılara benzersiz bir mobil deneyim vaat ediyor.

Galxy Note3

3GB RAM'i ile daha hızlı ve daha güçlü bir performans sunan Samsung GALAXY Note 3, daha geniş (5,7 inç) full HD Süper AMOLED ekranı ile üstün bir multimedya deneyimi sunuyor. Dizaynın ön plana çıktığı GALAXY Note 3’te; daha ince (8,3 mm) ve daha hafif (168g) bir tasarımın yanı sıra; daha güçlü ve daha uzun ömürlü bir pil de mevcut (3,200mAh).

Gelişmiş S Pen deneyimi

Yeni S Pen, günlük görevlerin yerine getirilmesini tek dokunuşla sağlayarak klasik not tutma deneyimini yeniden yaratıyor. Daha kolay bir kullanım için tasarlanmış olan S Pen, telefon kullanımında önemli bir rol oynuyor ve tüm rutin işleri kolaylaştırıyor.

Beş güçlü özellik paleti olan Air Command (Temassiz Komut özelliği); Action Memo (Görev Notu), Scrapbook (Karalama Defteri), Screen Write (Ekran Notu), S Finder ve Pen Window (Kalem Penceresi) işlevlerini içeriyor. Kullanımı kolaylaştıran ve hızlandıran Air Command (Temassiz Komut) sayesinde kullanıcılar, komutları ezberlemeye veya farklı menülere bakmaya ihtiyaç duymaksızın, ekranlar arasında kolayca geçiş sağlayabiliyor.

Daha gelişmiş bir not tutma deneyimi için tasarlanan yeni S Note, tüketicilerin kullanıcı dostu bir ara yüz ve Easy Chart özelliğini kullanarak kolayca notlarını yazmalarını, düzenlemelerini ve organize etmelerini sağlıyor.

Büyük ekranda zengin görüntüleme deneyimi

Samsung GALAXY Note 3, 5.7 inç Full HD Süper AMOLED ekranı ile Full HD içeriğin seyredilmesini de ayrı bir boyuta taşıyor. Flipboard uygulaması ile yapılan ortak bir çalışmanın ürünü olan ve kişiselleştirilmiş haberler, sosyal medya, eğlence ve anında içerik deneyimi sunan My Magazine özelliği, takip ettiğiniz haber ve içeriklere daha kolay erişmenizi sağlıyor.

GALAXY Note 3’ün yeni Çoklu pencere özelliği ile kullanıcılar, bir pencereyi kapatmadan ya da yeni bir sayfa açmadan kesintisiz bir şekilde uygulamalar arasında geçiş yapabiliyor, programlar arasında üretkenlik ve işbirliğini artırabiliyor. Kullanıcılar ayrıca aynı anda iki pencerede tek uygulamayı da çalıştırabiliyor. Örneğin; bir tarayıcıda haberleri okurken diğerinde bir web araması gerçekleştirebilir veya ChatON üzerinden bir arkadaşınıza anlık mesaj gönderirken diğerinde başka bir arkadaşınızdan gelen mesajı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0