Samsung Yeni Konsept Yazıcıları

Samsung, yenilikçi konsept yeni yazıcılarını tanıttı. Yeni yazıcılar kullanıcılara üç özellik sunmak için tasarlandı: taşınabilirlik, kullanım kolaylığı ve tasarım. Bu özellikler Samsung müşterilerinin teknolojiyle farklı yöntemlerle etkileşime girmesine olanak sağlarken aynı zamanda da tüketicilerine yeni uygulamalar ve tasarımının kullanımı aracılığıyla katma değer sağlıyor.

Epson, Usain Bolt ile anlaştı!
İnceleme: Epson EcoTank L7180
Epson Tanklı Yazıcılarla Baskıda Devrime Devam

Samsung, yenilikçi konsept yeni yazıcılarını tanıttı. Yeni yazıcılar kullanıcılara üç özellik sunmak için tasarlandı: taşınabilirlik, kullanım kolaylığı ve tasarım. Bu özellikler Samsung müşterilerinin teknolojiyle farklı yöntemlerle etkileşime girmesine olanak sağlarken aynı zamanda da tüketicilerine yeni uygulamalar ve tasarımının kullanımı aracılığıyla katma değer sağlıyor. Plastik ve köşeli gövdeden ibaret olan klasik yazıcı tasarımı konseptinden uzaklaşan bu yeni yazıcılar, alışılagelmişin dışında şekillere ve canlı renklere sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.

2. Indie - Samsung Yeni Konsept Yazıcıları

Yenilikçi docking konseptleri mobil sistemlerin her geçen gün daha fazla benimsendiğini gösteriyor

'Indie'; yazdırma fonksiyonu ile eğlenceyi kusursuz bir şekilde biraraya getiriyor. 1960’ların radyo tasarımından ilham alınarak tasarlanmış olan Indie, bir akıllı cep telefonuna bağlandığında hoparlör görevi görebilen bir docking istasyonu içeriyor. Bu çok fonksiyonlu ürün, hoparlörleri ön tarafında içererek üstün ses kalitesi sunuyor. Ayrıca akıllı cep telefonları yazıcı üzerinde docking istasyonuna yerleştirildiğinde şarj da edilebiliyor.

Wave’’in minimalist tasarımı doğuya özgü porselen tasarımına dayanıyor. Benzersiz şekli yalnızca yazıcıya estetik bir görünüm sağlamakla kalmıyor, ayrıca akıllı cep telefonu fonksiyonelliği ile de sinerji yaratıyor. Akıllı cep telefonunu yazıcıdaki docking istasyonuna yerleştirerek, kullanıcılar akıllı cep telefonlarında kaydettikleri içerikleri yazıcıdan direk bastırabiliyor. Ayrıca basılan sayfalar tasarımın kıvrımlı yapısı üzerinde kendiliğinden akıyor ve tepside kolayca birikiyor.

Serideki tek analog yazıcı olan 'Smarty'; kullanıcıların kalan toner miktarını anında kontrol edebilmelerine olanak sağlıyor. Yeni tasarımda kalan toner miktarı görülebiliyor ve bu da sarf malzemelerinin değerini artırıyor.

One & One’ iki kartuşlu bir Mono lazer yazıcı. Karma tasarımlı bu yeni yazıcı kullanıcıların mavi, kırmızı ya da sarı renklerinden birini seçerek standart siyah rengi tamamlamalarını ve bu sayede baskı alırken iki renk kullanabilmelerini sağlıyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0