Toshiba Camileo X-Sports Kamera

Toshiba Camileo X-Sports Kamera

Toshiba yeni 5.08cm (2.0”) dahili LCD ekranlı spor kamera Camileo X modelini duyurdu. Suya, kara ve darbelere karşı dayanıklı bir gövdeye sahip Camileo X-Sports, bisiklet, yüzme, kayak ve snowboard gibi sporlarda sudan ıslanma endişesi olmadan kullanım kolaylığı sağlıyor.

Decathlon GEONAUTE aksiyon kamera
Maceraperestler için HP Action Cam
Ricoh Theta Z1

Toshiba yeni 5.08cm (2.0”) dahili LCD ekranlı spor kamera Camileo X modelini duyurdu. Camileo X tatil anılarını paylaşan bir aile, önemli bir konseri kaydeden bir müziksever, spor meraklıları ya da adrenalin tutkunları gibi farklı merak ve tutkulara sahip kullanıcıların tüm aksiyon dolu anlarını kaydetmek için geliştirildi.

Camileo_X-Sports_with_remote_control_off_beauty

Suya, kara ve darbelere karşı dayanıklı 60 metreye kadar etkin suya dayanıklı gövdeye sahip Camileo X-Sports bisiklet, yüzme, kayak ve snowboard gibi sporlarda sudan ıslanma endişesi olmadan kullanım kolaylığı sağlıyor. Su geçirmez kasası olmadan Camileo X-Sports 1,5 metreye kadar düşmelere karşı dayanıklı olduğundan kullanıcılar cihazın kolayca düşebileceği veya darbe alabileceği spor veya etkinliklerde kullanım keyfini sürebiliyorlar.

Lifestyle_Image_ski

Kola takılan uzaktan kumanda ile kullanıcılar kamerayı elde tutmaya gerek kalmadan veya gözlerini sahadan, dalgalardan veya tırmanılan kayadan ayırmadan cihaz üzerinde istediği kontrolü sağlayabiliyor. Uzaktan kumandanın LED arayüzü Camileo X-Sports kameranın durumunu farklı ışık kombinasyonları ile gösteriyor ve kullanıcıların fotoğraf ve video modları arasında anında geçiş yapabilmelerine imkan tanıyor. 3 metreye kadar su geçirmezlik, 1,5 metreye kadar darbeye dayanıklılık ve 5 saate kadar pil ömrü ile bu sağlam ve kullanışlı kumanda her an elinizin altında ve aksiyon için hazır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0