Toshiba’dan ultra-taşınabilir 7” Encore Mini tablet

Toshiba, ergonomik tasarımlı, uygun fiyatlı ve mobil kullanıma yönelik tasarıma sahip Bing özellikli Windows 8.1 ve Microsoft Office 365 Personal kullanımı sunan 17.8 cm (7”) ekranlı Encore Mini tableti tanıttı.

Lenovo IdeaPad Creator 5i
i-Life Digital Technology Türkiye pazarına giriyor
Üçüncü Nesil Yeni iPad

Toshiba, ergonomik tasarımlı, uygun fiyatlı ve mobil kullanıma yönelik tasarıma sahip Bing özellikli Windows 8.1 ve Microsoft Office 365 Personal kullanımı sunan 17.8 cm (7”) ekranlı Encore Mini tableti tanıttı. Encore Mini’nin kullanışlı ve kompakt formu sayesinde kullanıcılar, cihazı diledikleri her yere beraberlerinde taşıyarak hareket halindeyken bile işlerini diledikleri gibi depolayıp senkronize edebiliyorlar veya en yeni filmleri izleyebiliyorlar. Özelliklerin ve formun birleşimi Encore Mini’yi Windows-tabanlı her hangi bir PC için mükemmel bir eşlikçi haline getiriyor.

Encore Mini WT7 C - Toshiba’dan ultra-taşınabilir 7” Encore Mini tablet

Encore Mini içerik izlemek, küçük bir çantaya sığabilmek ve hareket halindeyken rahat kullanım için tek elle kullanılmak üzere tasarlanndı. Portre modu için optimize edilen Encore Mini’nin ergonomik tasarımı ve küçük boyutu evde ve ev dışında internete bağlı olmasıyla kullanışlılık sağlıyor. Belgeleri gözden geçirmek, senkronize etmek ve kaydetmek ve internet gezintisi için mükemmel bir platform sağlamasından dolayı kullanıcılar iş ve eğlence amaçlı kullanımlarına sanal olarak her yerden devam edebiliyorlar.

Ücretsiz olarak sunulan 1TB kapasiteli OneDrive internet üzerinde depolama ve kapasiteyi artırabilme seçeneği ile kullanıcılar diledikleri kadar veriyi saklayabiliyorlar. 60 Skype dünya dakikası ile arkadaşları ve aileleri ile iletişimde kalabiliyorlar. Encore Mini’nin depolama kapasitesi mikroSD Kart soketi aracılığıyla 128GB’a kadar artırılabiliyor, böylece kişisel ve iş amaçlı veriler her an el altında tutulabiliyor. Daha geniş gruplara sunum yaparken kablosuz ekran özelliği büyük ekranlarla içerik paylaşabilmeye imkan verirken, dosya aktarımı için Mikro-USB girişi mevcut.

Intel Atom işlemci ile Encore Mini tüm gün boyunca güçlü bir performans sunuyor. Açılışından sekiz saate kadar pil ömrüyle Encore Mini, internet gezintisi, görevler arasında geçiş yapabilmeyi sağlayan sorunsuz çoklu-işlem ve eğlence seçenekleri sağlıyor. 2MP arka web kamera ve 0.3MP ön yüze bakan web kamera fotoğraf çekmek, aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları arasında video sohbetlerine katılmak için ideal. Encore Mini’nin kullanıcı dostu doğası ve Toshiba Ekran Yardımcısı masaüzeri programlarındaki menüleri, metinleri ve diğer ögeleri daha büyük görüntüleyebilmeyi sağlıyor. Bu özellik, kullanıcıların Encore Mini üzerinden masaüstü programlarını en verimli şekilde kullanabilmelerine imkan veriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0