USB çoklayıcı mı lazım?

TP-LINK’in yedi adet USB 3.0 girişi olan yeni ürünü sayesinde, bilgisayara bağlı cihaz sayısını güvenli bir şekilde artırmak mümkün. Çok sayıda farklı cihazı bilgisayara bağlamak gerektiğinde sıkıntı yaratan USB giriş sorununa çözüm getiren ürün şarj etmeyi de sağlıyor.

Hem hızlı, hem güvenli internet bağlantısı isteyenler için…
TP-Link’ten 4G Destekli Yönlendirici
Tapo Care Bulut Depolama Hizmete Sunuldu

TP-LINK’in yedi adet USB 3.0 girişi olan yeni ürünü sayesinde, bilgisayara bağlı cihaz sayısını güvenli bir şekilde artırmak mümkün.

UH700 02 - USB çoklayıcı mı lazım?

TP-LINK UH700 model USB çoklayıcı, USB 3.0 destekli yedi adet USB girişine sahip. Çok sayıda farklı cihazı bilgisayara bağlamak gerektiğinde sıkıntı yaratan USB giriş sorununa çözüm getiren ürün, ayrıca aynı anda yedi adet ürünü güvenli şekilde şarj etmeyi de sağlıyor.

Kullanılan dijital cihaz sayısı arttıkça, bunların bilgisayara bağlanması ve şarj edilmeleri için daha fazla USB girişi gerekiyor. Oysa özellikle taşınabilir bilgisayarlar giderek daha ince ve hafif hale geliyor; bunun sonucunda da iki-üç USB girişli ürünler ortaya çıkıyor. Mouse, yazıcı, taşınabilir diskin yanı sıra gerek veri aktarma gerek şarj amaçlı akıllı telefon, MP3 çalar, dijital kamera gibi cihazların da bilgisayara bağlanması gerektiğinde ortaya çıkan USB giriş sıkıntısına kaliteli, güvenli bir çözüm oluşturan TP-LINK UH700, USB 3.0 desteği sayesinde veri aktarım hızını da 10 kata kadar artırıyor.

Üzerinde yedi adet USB 3.0 girişi olan UH700 USB çoklayıcı, 5Gbps seviyesinde veri aktarım hızı sunuyor. Aynı anda yedi farklı cihazı bilgisayara bağlamak, veri aktarmak ve şarj etmek mümkün oluyor. Üstelik UH700, çoklu koruma özellikleri sayesinde, bağlı cihazları aşırı ısınma, düşük voltaj gibi olabilecek potansiyel tehlikelere karşı koruyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0