ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon

Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerinin yanı sıra dahili premium çift Harman Kardon hoparlörü ile ViewSonic M2 hafif bir taşınabilir projeksiyon cihazı olma özelliğini taşıyor.

Samsung, The Freestyle’ı tanıttı
İnceleme: ViewSonic M1+
ViewSonic M1 Pro taşınabilir LED projeksiyon

Dünyanın en önemli görüntüleme çözüm sağlayıcılarından ViewSonic, 1080p çözünürlüğe sahip M2 Ultra Slim SMART LED projeksiyon cihazını duyurdu. Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerinin yanı sıra dahili premium çift Harman Kardon hoparlörü ile ViewSonic M2 hafif bir taşınabilir projeksiyon cihazı olma özelliğini taşıyor. Gerek ev kullanıcısı gerekse iş hayatı için farklı özellikleri ile birlikte gelen M2, hareket halindeki iş seyahatinde olanlar ve multimedya içeriğini paylaşmak için güçlü ancak kompakt bir cihaza ihtiyaç duyanlar için ideal bir üründür. Özellikle birçoklarımızın evden çalıştığı bugünlerde dizüstü bilgisayarlara bağlanarak 60” boyutunda 2. bir ekran olarak da kullanılabilmesi ve hafif yapısı ve şık tasarımı sayesinde hem ev hem de ofis kullanıcılarının işini kolaylaştırması planlanıyor.

Put in brief case - ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon

ViewSonic M2 taşınabilir LED projektör, kullanıcıların ekranlarını bir mobil cihazdan projektör aracılığıyla kolayca paylaşmalarını sağlayan kablosuz, ekran yansıtma özelliğine sahiptir. M2 ayrıca sinema kalitesinde renk üretimi için özel Cinema SuperColor + teknolojisi, Rec.709 renk kapsama oranı ve HDR içerik desteği ile birlikte geliyor ve 3D olarak 3 boyutlu içeriklerinizle de rahatça kullanılabilir.

Speaker - ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon

ViewSonic Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Yöneticisi Hasan Koçyiğit, “Taşınabilir projeksiyon pazarı büyümeye devam ettikçe ve teknolojiler geliştikçe ViewSonic, şık tasarım ve kompakt boyutlarıyla taşınabilir M2 projeksiyon cihazını geliştirdi” dedi. “1080p çözünürlük, 1.200 LED lümen, PC’siz işlevsellik ile M2, hareket halindeyken seyahat eden toplantı alanlarında kullanım için yeterince çok yönlüdür. Özellikle evden çalıştığımız bu günlerde gün boyunca iş hayatımızda Full HD sunumlar için kullanılabilir, ardından akşamları en sevdiğiniz şovları izlemek ve eğlencenin merkezi olarak da kullanılabilir. ” şeklinde yorumlarını iletti.  

immersing yourself - ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon

M2 SMART LED Projeksiyon Cihazı öne çıkan özellikleri:

 • 1080p (1920×1080) çözünürlük
 • 1200 LED lümen parlaklığa sahip LED ışık kaynağı; 30.000 saate kadar kullanım ömrü.
 • 125% Rec.709 Cinema SuperColor+ Teknolojisi ile daha sinematik renk performansı sunuyor. En büyük artısı klasik LED teknolojisi haricinde 4 renk çemberi olması nedeniyle daha geniş aralıkta renk sunabilmesi.
 • İçerik görüntülemek için 12GB dahili depolama (10GB kullanılabilir) ve MicroSD kart okuyucu desteği.
 • HDMI 2.0, USB 3.0 ve 2.0, USB Tip A ve C ve Ses Çıkışı dahil bağlantı seçenekleri
 • Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri; stream için entegre Smart TV arayüzü sunması. Bluetooth özelliği, hem dışarı hoparlör olarak ses verebilir hem de bluetooth kulaklık ile bağlanabilir ve evde/ofiste kimseyi rahatsız etmeden film izlenebilir, oyun oynanabilir.
 • Entegre Harman Kardon hoparlör ile yüksek ses kalitesi
 • LED cihazların en büyük artısı, lambalı cihazlardaki gibi içerilerinde civa olmaması. Bu nedenle de aslında daha doğa dostu ürünler olarak konumlanmaları.
 • Type-C powerbank ile şarj edilebilir. Taşınabilir şarj cihazı en azından 45W (15V/3A) olmalı ve güç aktarımı (Power Delivery) protokulünü desteklemesi gereklidir.
 • Farklı açılardan da yatay/dikey köşe düzeltme özelliği var ve otomatik focus özelliği var.
 • 6 metreden 60”, 2.2 metreden 80” ve 2.7 metreden 100” görüntü atabilir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0