WD My Cloud Uygulaması yenilendi

WD kullanıcıların her yerden akıllı telefonları ya da tabletleri ile fotoğraflarını görüntülemek, videolarını oynatmak ve dosyalarına erişebilmek için WD My Cloud uygulamalarının dört milyondan fazla kez indirilmiş olduğunu duyurdu.

Kişisel Bulut Çözümünüzü Oluşturun
Yeni WD My Cloud OS 3
WD My Cloud Çözümleri

My Cloud müşterilerine iyileştirilmiş medya deneyimi sağlayan WD My Cloud yazılımı ve mobil uygulama güncelleme sürümü 1.5 şimdi hazır.

WD My Cloud App 2 - WD My Cloud Uygulaması yenilendi

WD kullanıcıların her yerden akıllı telefonları ya da tabletleri ile fotoğraflarını görüntülemek, videolarını oynatmak ve dosyalarına erişebilmek için My Cloud kişisel bulutlarına uzaktan bağlanmalarını sağlayan WD My Cloud uygulamalarının dört milyondan fazla kez indirilmiş olduğunu duyurdu. Bu deneyimin daha iyi olmasını sağlamak amacıyla WD bugün, WD My Cloud cihaz yazılımının yanı sıra WD My Cloud mobil uygulamasının yeni sürümlerini sağlayan işletim yazılımı (OS) sürümü 1.5’i piyasaya sürdü. WD My Cloud OS 1.5 yeni ortam gezintisi, görüntüleme ve arama özelliklerini beraberinde getiriyor. Ücretsiz güncelleme My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 ve My Cloud EX4‘ü kapsayan My Cloud ürün ailesinin tümü için geçerlidir    

My Cloud ailesiyle kullanıcılar her yerde, iOS ya da Android mobil cihazlara yönelik WD’nin ödül sahibi WD My Cloud mobil uygulamasını kullanarak en sevdikleri dijital içeriklere erişim sağlayabilirler. WD My Cloud OS1.5 güncellemesi, kullanıcılara fotoğraflarını, müzik ve video içeriklerini görüntülemeleri için daha kavrayıcı bir deneyim sağlayarak mobil uygulamaya dinamik bir Ortam Görüntüleme özelliği katmaktadır. WD My Cloud uygulaması da, kişisel bulut hesaplarındaki ve Dropbox, OneDrive ve Google Drive  gibi genel kullanıma açık büyük bulut servislerindeki içeriklere yalnızca tek bir uygulamadan erişmelerini sağlayarak kullanıcıların bütün bulut depolamalarını tek bir uygulama altında ve kullanıcı ara yüzünde birleştirmelerine yardımcı oluyor. WD My Cloud OS 1.5 güncellemesi ayrıca, BASH/Shellshock korunmasızlığını çözmek için My Cloud cihazlarına kimlik doğrulaması ve erişim sağlayan WD uzaktan erişim sunucuları için de bir güncelleme içermektedir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0