Yaratıcı profesyoneller için Ultra HD monitör

Toshiba Europe GmbH, görsel yaratıcılık alanında çalışan profesyoneller için Adobe RGB %99 renk gamı ile yüksek görüntü kalitesi ve keskin netlik sağlayan şık 80 cm (32”) Ultra HD (UHD) monitör TUM-32PRO1 modelini tanıttı.

İnceleme: Asus PA27AC 27” ProArt Monitör
10 parmakla dokunmatik ekran keyfi
32 inçlik Philips Quad HD Monitör

Toshiba Europe GmbH, görsel yaratıcılık alanında çalışan profesyoneller için Adobe RGB %99 renk gamı ile yüksek görüntü kalitesi ve keskin netlik sağlayan şık  80 cm (32”) Ultra HD (UHD) monitör TUM-32PRO1 modelini tanıttı.

TUM32PRO1 screen content - Yaratıcı profesyoneller için Ultra HD monitör

Çoklu resim modları ve geniş açılı 4K paneli ile gerçeğe en yakın görüntüleri üreten monitör, fotoğraf düzenleme, video prodüksiyon ve tasarım amaçlı kullanımlar için ideal. TUM-32PRO1 en yüksek görüntü kalitesine her gün ihtiyaç duyan profesyoneller için tasarlandı. Mükemmel renk üretimi ile en net görüntüleri sağlayan monitör, film endüstrisinden sağlık sektörüne kadar farklı iş kolları için kusursuz bir seçim. Yayıncılar, film prodüktörleri ve tasarımcılar cihazın yayın ayarı modunu görüntüleyebiliyorlar ve farklı resim modlarından faydalanabiliyorlar.

Gerçeğe en yakın renk üretimi

TUM-32PRO1 genel olarak endüstri standardı olarak tanınan Adobe Systems’in %99 renk gamı  Adobe RGB ile uyumlu. Özellikle mavi ve yeşil renkler için geliştirilmiş renk kapsamına sahip olmasından dolayı, neredeyse basılı materyalle aynı renk üretimini sağlayan gerçek renk üretimine ulaşmak mümkün. Bu özelliği ile yayıncılık sektörü için mükemmel bir çözüm.

Monitör inanılmaz şekilde 1,073,740,000 renk üreten 10-bit performansını ve etkileyici görüntü iyileştirme özelliklerini bir araya getirerek gerçek hayattaki görüntülere eş değer görüntüleri ekrana yansıtıyor.

Fotoğrafçılar, matbaalar ve yayıncılar Adobe RGB uyumlu bir fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekebiliyor ve gelişmiş renk üretimi ile monitör üzerinde gördükten sonra çıkış alarak görüntüleri çoğaltabiliyorlar.  Buna ek olarak, TUM-32PRO1 modeli BT-709, SMPTE-C ve EBU gibi diğer endüstri standartları ile de uyumlu.  Televizyon ve video modları sayesinde, normal TV cihazlarındaki gibi video içeriklerini de monitörde seyretmek mümkün.

Tasarımı, mühendisliği ve üretimi Japonya’da yapılan TUM-32PRO1 her aşamasında kaliteyi yansıtıyor. Ayarlanabilir standı daha esnek bir kullanım için yatay ya da dikey olarak kullanılabiliyor.  Yüksek seviyede çevresel ışık bulunan ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan gölgelik ise parlamayı azaltmak için kullanılabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0