Logitech ConferenceCam Connect

Logitech’in küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanmış taşınabilir yeni video konferans kamerası Logitech ConferenceCam Connect, artık Türkiye’de.

JVC Projektörler Tecpro’da…
Epson EH-TW6600W
MediaTek’in Helio G95 İşlemcisi Duyuruldu

Logitech’in küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanmış taşınabilir yeni video konferans kamerası Logitech ConferenceCam Connect, artık Türkiye’de. USB  bağlantısı ile kolayca PC, MAC ve Chromebook’a bağlanabilen Logitech ConferenceCam Connect, video konferans yazılımı bulunan tüm bilgisayarlar ile çalışabiliyor ve rahatlıkça odadan odaya taşınabiliyor.

Logitech+ConferenceCamLogitech ConferenceCam Connect, PC ve Mac  Miracast aracılığıyla video konferanslar için mobil bağlantı uyumluluğu sağlıyor. Windows ve Android kullanıcıları Logitech ConferenceCam Connect ile kablosuz olarak sunumlarına, elektronik tablo programlarına bağlanabiliyor. Video ve internet bağlantıları mobil  cihazlarla HDMI ile TV ekranına aktarılabiliyor.

Logitech ConferenceCam Connect, keskin çözünülürlüğü, 4x dijital Full HD zoom ve ZEISS  cam lenslere sahip otofocus özelliği sayesinde net görüş sunuyor ve 90 derecelik açısı ile odadaki tüm nesneleri ve kişileri görüntüleyebiliyor. Bluetooth kablosuz teknolojisi, yakın alan iletişimi ve bir USB portu gibi özellikleri hem mobil, hem de USB sesi destekler. 360 derece ses sistemi, akustik yankı ve gürültü önleme teknolojisi ile 4 metreye kadar çift yönlü ses iletişimi sağlar.

Tam şarj edilmiş pili ile üç saate kadar aralıksız video konferans ve 15 saate kadar da  telekonferans yapma imkanı sunan Logitech ConferenceCam Connect’in  LED göstergesi kullanım esnasındaki pil seviyesini gösterir. Microsoft Lync 2013, Cisco Jabber ve WebEx ile uyumlu ve Skype onaylı Logitech ConferenceCam Connect ile kullanıcılar diledikleri zaman ve diledikleri yerde video konferas yapabilirler.

Logitech ConferenceCam Coonect’in tavsiye edilen Türkiye  satış fiyatı 779 $+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0