Telefonunuzu Pedal Çevirip Şarj Edin!

Pedal çevirirken kullanılan ivmeyi enerjiye dönüştüren ve bisiklete takılabilen batarya kutusuyla ister yolda pedal çevirirken ister çıkarılabilir yedek bataryası sayesinde dilediğiniz her yerde pek çok cihazı şarj edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 ve S8+
HUAWEI P40 Serisi, Güçlü Özelliklerle Geliyor!
Sony Xperia Z3 +

Telefonlarımızdan bir an olsun ayrılamadığımız bu günlerde şarj aleti de yanımızdan ayıramadıklarımız listesinin en üst sırasında yer alıyor.Telefonumuzu her yerde her zaman şarj edebilme fikrini gerçeğe dönüştüren Siva Cycle çevre dostu tasarımıyla bu ihtiyaca alternatif bir yaklaşım sergiliyor.

SIVA_CYCLE_Urun_Gorselleri_1Shopi go kurulduğu günden bu yana sofistike bir yaşam tarzına hitap eden lifestyle ürünlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu ürünlerin en yenisi Siva Atom bisiklet tutkunlarının yeni gözdesi olacak. Pedal çevirirken kullanılan ivmeyi enerjiye dönüştüren ve bisiklete takılabilen bu batarya kutusuyla ister yolda pedal çevirirken ister çıkarılabilir yedek bataryası sayesinde dilediğiniz her yerde iPhone, Android telefonlar, GoPro, şarjlı ışıklar, GPS, bluetooth hoparlör gibi elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Teknik özellikleri:

1650 mAH batarya kapasitesi 
USB platform şarjı 
5V @800MA şarj oranı 
IP-4 standardında hava koşullarına dayanıklı 
19×4.5×11 cm 
320gr

Fiyat: 545 TL

YORUMLAR

WORDPRESS: 0